Advertisement

Artykuły do tagu: maraton

Trybunalski Maraton Sulejowski [ZDJĘCIA]
Kilkuset rowerzystów i biegaczy wystartowało w 10. edycji wyścigu wokół Zalewu Sulejowskiego. Trybunalski Maraton Sulejowski to jedno z najpopularniejszych tego typu wydarzeń w Polsce.
Nocny Maraton Grozy na rozpoczęcie wakacji!
Już 23 czerwca, na dobry początek wakacji i zaraz po rozdaniu świadectw, Nocne Maratony Filmowe zapraszają na Maraton Grozy w piotrkowskim kinie Helios.
VII Nocny Półmaraton Piotrkowski za nami
Zarejestrowanych do siódmego Nocnego Półmaratonu Piotrkowskiego zostało około 680 uczestników. To wydarzenie oficjalnie rozpoczęło Dni Piotrkowa, które przez cały weekend będą odbywać się na terenie miasta.
Browar Piotrków  i jego marka Trybunał  oficjalnym sponsorem tytularnym Trybunalskiego Maratonu Sulejowskiego.
Od tegorocznej edycji 2023 roku, Maraton wokół Zalewu Sulejowskiego będzie miał nowego sponsora – Browar Piotrków i markę jego piwa Trybunał. Maraton zmienia też oficjalną nazwę na Trybunalski Maraton Sulejowski.
Duże zainteresowanie półmaratonem
Około 400 biegaczy zapisało się już na VII Nocny Piotrkowski Półmaraton Wielu Kultur. W tym roku uliczny bieg odbędzie się 9 czerwca.
Wystartowały zapisy na półmaraton
1 lutego rozpoczęły się zapisy na VII Nocny Piotrkowski Półmaraton Wielu Kultur. W tym roku uliczny bieg odbędzie się 9 czerwca.
Mikołajkowy maraton w kinie Helios pełen horrorów
Był już mikołajkowy maraton filmowy z bajkami dla najmłodszych. Teraz pora na starszych widzów. Dlatego też na dużym ekranie zaplanowano noc grozy, bo w programie maratonu znalazły się tym razem horrory. Poza tym w kinie Helios pojawi się kilka nowości. Zapraszamy na ich przegląd.
Biegali i pedałowali wokół Zalewu Sulejowskiego
Kilkuset biegaczy i rowerzystów wzięło udział w tegorocznym ultra maratonie wokół Zalewu Sulejowskiego. Rowerzyści musieli pokonać 52 km, a biegacze mieli do wyboru 10 lub 52 km.
Półmaraton powrócił na ulice Piotrkowa [DUŻO ZDJĘĆ]
Blisko 540 biegaczy wzięło udział w szóstym Nocnym Półmaratonie Piotrkowskim, który odbył się w piątkową noc. Bieg na ulice grody trybunalskiego powrócił po dwóch latach pandemicznej przerwy.
Tydzień do półmaratonu. Są jeszcze wolne miejsca
Wielkimi krokami zbliża się VI Nocny Piotrkowski Półmaraton Wielu Kultur. Uliczny bieg już za tydzień, a na liście startowej są jeszcze wolne miejsca.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat