Artykuły do tagu: ON

Piotrków: Przywrócili ruch na Stronczyńskiego
Nie trzy tygodnie jak pierwotnie zakładano, ale dwukrotnie dłużej trwał remont ulicy Stronczyńskiego w Piotrkowie.
Dzisiaj rano w Głuchowie na krajowej „jedynce” 83-letni mieszkaniec Gdyni kierując oplem corsą i wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia bocznego z Fiatem Ducato.
Wczoraj po południu policjanci patrolujący teren gminy Bełchatów ujrzeli na drodze wiodącej przez Augustynów dwoje rowerzystów, mających wyraźne problemy w koordynacji toru jazdy.
Region: 16-latek utonął w rzece
Woda zbiera śmiertelne żniwo. Wakacje jeszcze na dobre się nie rozpoczęły, a utonęła już druga osoba.
Gdzie kąpać się bezpiecznie?
Gdzie można się kąpać bezpiecznie? - Na terenie powiatu piotrkowskiego nie ma żadnego kąpieliska. Zgłoszono jedynie trzy miejsca wykorzystywane do kąpieli. Tam przeprowadziliśmy badania wody - informuje Zofia Nolberek, kierownik sekcji higieny komunalnej piotrkowskiego sanepidu.
Piotrków: Jest już jedno z bliźniaczych rond
Zgodnie z harmonogramem przebiegają prace przy rozbudowie skrzyżowania ulic: Krakowskie Przedmieście, Żeromskiego, Przedborska, Śląska.
Region: Tam każdy może dosięgnąć gwiazd
Od listopada w Zelowie funkcjonuje nowoczesne obserwatorium astronomiczne. Budowa trwała kilka lat i pochłonęła 5 mln złotych. W ramach inwestycji powstała również tzw. mediateka (z panelami LCD, komputerami i rzutnikami) i trzy nowe sale dydaktyczne. Co ciekawe, z nowoczesnych teleskopów nie korzystają tylko uczniowie. Może to zrobić każdy ciekawski.
Region: Nie żyje 16-latek porażony prądem
Kolejna tragedia w Drzewicy w powiecie opoczyńskim. Nie żyje 16-letni chłopak, który został porażony prądem.
Chwile grozy przeżyła 36-letnia tomaszowianka, której sześcioletni syn zniknął nagle z ogrodzonej posesji, na terenie której się bawił.
Od soboty policjanci oraz strażacy na zbiorniku wodnym w miejscowości Drzewica w powiecie opoczyńskim, poszukiwali młodego mężczyzny, który według relacji świadków po skoku do wody z rowerku wodnego nie wypłynął na powierzchnię. Wczoraj strażacy wyłowili zwłoki mężczyzny.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat