Advertisement

Artykuły do tagu: rower

Ukradł rower, ale długo na nim nie pojeździł
Funkcjonariusze z bełchatowskiej policji zatrzymali sprawcę kradzieży roweru i w ciągu dwóch godzin odzyskali jednoślad. Złodziej wpadł w ręce policji kiedy jechał na skradzionym rowerze. Przedmiot wrócił już do właściciela. Za kradzież grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.
05.10.2022 14:14
Dalej od pumptracku
Piętrzą się problemy przy budowie toru do ekstremalnej jazdy na rowerze, który miał powstać w Piotrkowie przy ul. Ceramicznej. Najpierw przedłużały się prace przygotowawcze do inwestycji, teraz okazuje się, że tego toru nikt nie chce wybudować.
Wpadł na kradzieży, bo wrócił po rower
Piotrkowscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który ukradł rower, pozostawiony przez właściciela przy galerii w Piotrkowie Trybunalskim. 22-latek wpadł, gdy wrócił na miejsce przestępstwa aby odebrać własny rower. Sprawca usłyszał już zarzut kradzieży.
Kolejne problemy ze ścieżką rowerową
Znów przeciąga się budowa drugiego etapu ścieżki rowerowej wokół jeziora Bugaj. Za nami drugi przetarg i drugie unieważnienie. Powód: zbyt wysoka cena.
W dniu odblasków - świeć przykładem
1 października 2022 roku policjanci garnizonu łódzkiego rozpoczęli akcję informacyjno-edukacyjną pod nazwą „Świeć Przykładem” Tego dnia przypada również Międzynarodowy Dzień Seniora, a także „Ogólnopolski Policyjny Dzień Odblasków”.
5 najważniejszych elementów stroju rowerowego – wybierz odpowiednią odzież do jazdy
Niezależnie od tego, czy na rowerze chcesz jeździć jedynie rekreacyjnie, czy też wyczynowo, będziesz potrzebować odpowiedniego stroju oraz akcesoriów. Z naszego poradnika dowiesz się, jakie rzeczy założyć na siebie, aby cieszyć się komfortową jazdą i być gotowym na różne warunki pogodowe.
Dziś darmowe
Dziś (22 września) z okazji Europejskiego Dnia Bez Samochodu w Piotrkowie można za darmo jeździć autobusami MZK oraz rowerami miejskim.
19.09.2022 07:33
Wężykiem na rowerze
Funkcjonariusze z Oddziału Prewencji Policji w Łodzi wyeliminowali z ruchu nietrzeźwego rowerzystę, który jechał jedną z ulic Piotrkowa Trybunalskiego. Mężczyzna otrzymał wysoki mandat i w dalszą drogę ruszył pieszo.
18.09.2022 06:40
Rodzinnie i sportowo
II Rodzinny Rajd Rowerowy - z gościnnym udziałem medalistów igrzysk olimpijskich i mistrzów Polskiego Kolarstwa Szosowego i Górskiego odbył się w sobotę, 17 września 2022 r. Trasę z Sulejowa do Witowa-Kolonii pokonało prawie 100 osób.
Urząd Miejski w Sulejowie zaprasza na drugą edycję rodzinnego rajdu rowerowego "Tak blisko...". Impreza odbędzie się już w najbliższą sobotę, a gośćmi na niej będą Mieczysław Nowicki i Tadeusz Mytnik.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat