Advertisement

Artykuły do tagu: skrzyżowanie

Zderzenie osobówek w Piotrkowie. Jedna wjechała w ogrodzenie
Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło w poniedziałkowy poranek przy skrzyżowaniu ulic Polnej, Żródlanej i Twardosławickiej. W tym miejscu zderzyły się ze sobą dwa samochody osobowe.
W poniedziałek zamkną ulicę Moryca
Skrzyżowanie ulic Moryca i Krakowskie Przedmieście w Piotrkowie zostanie zamknięte w najbliższy poniedziałek (23 maja) o godzinie 10. Ma to związek z zaplanowanym remontem nawierzchni jezdni.
Sygnalizator odwrócony. Będzie bezpieczniej?
Po naszym artykule nastąpiły pierwsze zmiany na skrzyżowaniu al. Concordii z Al. Sikorskiego. Delikatnie odwrócony został sygnalizator, dzięki czemu przejazd przez skrzyżowanie powinien stać się bardziej przejrzysty.
Niebezpieczna pułapka. Skrzyżowanie Alei Sikorskiego z aleją Concordii
Skrzyżowanie Alei Sikorskiego z aleją Concordii uchodzi wśród kierowców za jedno z najbardziej niebezpiecznych. Od pewnego czasu czeka na nich dodatkowa niespodzianka. To zielone światło sygnalizacji ulicznej, któremu zaufać w żadnym wypadku nie wolno.
Co dalej z feralnym wjazdem przy Kostromskiej? [SONDA]
Wracamy do tematu niezwykle niebezpiecznego wyjazdu z marketu przy ul. Kostromskiej. Tym razem pytamy o Wasze opinie. Czy coś w ty miejscu powinno się zmienić?
Groźne zderzenie opla z seatem
Do groźnie wyglądającego zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło w piątkowy wieczór na skrzyżowaniu ulic Krakowskie Przedmieście i Moryca w Piotrkowie.
Zapadła się studzienka telekomunikacyjna
Na skrzyżowaniu Al. Armii Krajowej i Wojska Polskiego w Piotrkowie doszło do awarii busa. Kierowca, chcąc udrożnić przejazd, zepchnął pojazd na chodnik. Wtedy zapadła się studzienka telekomunikacyjna.
Zderzenie opla z mazdą w Piotrkowie
Dwa samochody osobowe zderzyły się w niedzielę około godziny 16 w Piotrkowie.
Zderzenie dwóch osobówek
W Piotrkowie, w poniedziałkowe popołudnie, doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych.
Kostka brukowa zamiast asfaltu na skrzyżowaniu w Piotrkowie?
- Zamiast drogę załatać wstawili kostkę brukową – mówił zdenerwowany słuchacz Magazynu Magiel na antenie Radia Strefa FM. Zwrócił uwagę na nietypowe wypełnienie na skrzyżowaniu Kostromskiej/Wojska Polskiego w Piotrkowie. – To rozwiązanie tymczasowe, będzie asfalt – wyjaśnił tymczasem Zarząd Dróg i Utrzymania Miasta.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat