Artykuły do tagu: lato

Hit nadchodzącego lata ? Sukienki w kwiaty!
Kiedy wreszcie zrzucamy zimowe kurtki, często okazuje się, że… nie mamy co na siebie włożyć! Zeszłoroczne kreacje wydają się mało atrakcyjne, niemodne i nienowe. Pora więc ruszyć na zakupy. Sukienki w kwiaty od MOHITO to coś, co na pewno warto mieć w swojej szafie. Są niezastąpione w pracy, w domu, na spotkaniach z przyjaciółmi, a przy tym w magiczny sposób poprawiają humor.
Czy piotrkowianie skorzystają z basenów letnich już w wakacje?
Kompleks basenów letnich powstanie przy Stadionie Miejskim Concordia w Piotrkowie. Prawdopodobnie już w te wakacje mieszkańcy będą mieli szansę korzystać z takiej letniej rozrywki na terenie miasta.
Manipulator spawalniczy - popraw komfort pracy na hali
Manipulator spawalniczy to urządzenie szczególnie przydatne wszędzie tam, gdzie spawacze pracują przy dużych, ciężkich, trudnych do ustawienia przedmiotach. Ustawienie optymalnej pozycji obrabianego elementu znacząco przyspiesza i ułatwia pracę.
OSP Wolbórz z nowoczesnym sprzętem
Nowoczesna strażacka pompa wody trafiła do jednostki OSP Wolbórz. Dodatkowo wolborscy druhowie otrzymali defibrylator, który z pewnością pomoże im przy czynnościach związanych z udzielaniem pierwszej pomocy.
Donald Tusk z wizytą w Piotrkowie
Spotkanie z liderem Platformy Obywatelskiej odbyło się w środę w piotrkowskiej mediatece. Towarzyszyli mu kandydaci Koalicji Obywatelskiej do Sejmu z okręgu nr 10.
Koncertowe Lato zakończone
W niedzielę odbył się ostatni z cyklu koncertów letnich organizowanych przez Wolborskie Centrum Kultury w tamtejszej kolegiacie. Tym razem wystąpili soliści teatru Wielkiego z Łodzi.
Boisko przy Szkole Podstawowej nr 3 im. Szarych Szeregów - to kolejny przystanek coczwartkowego festynu rodzinnego, który wędruje po Piotrkowie Trybunalskim w czasie wakacji. Całe rodziny będą mogły spędzić tam wspólnie czas już 3 sierpnia od 15.00.
Najbliższy czwartek (27.07) to dzień z kolejną odsłoną "Lata w mieście". Tym razem atrakcje dla dzieci będę czekać na Stadionie Miejskim "Concordia" przy ul. Żwirki 6.
Czwartkowy festyn odwołany
Nie będzie czwartkowego festynu przy ul. Broniewskiego w Piotrkowie. Impreza, która miała odbyć się na tamtejszym orliku, została odwołana ze względu na padający deszcz.
Kolejna odsłona
Przed tygodniem zainaugurowano cykl letnich, czerwcowych festynów pod hasłem "Lato w mieście". W najbliższy czwartek (13.07) organizatorzy zapraszają na obiekt sportowy orlik przy ul. Broniewskiego.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat