Advertisement

Artykuły do tagu: rondo

Jezioro na
Poniedziałkowe intensywne opady deszczu spowodowały zalanie wielu ulic w Piotrkowie. "Płynęło" także rondo Polskiej Organizacji Skautowej, czyli skrzyżowanie ul. Wojska Polskiego, Łódzkiej i Polnej. Na niedawno zmodernizowanym skrzyżowaniu utworzyło się małe jezioro, a mieszkańcy pytają, dlaczego tak się dzieje?
Rondo na Wierzejskiej gotowe [WIDEO]
Zakończyła się budowa ronda na ulicy Wierzejskiej. Na nowo wybudowanym obiekcie na ul. Wierzejskiej drogowcy wylali wszystkie warstwy asfaltu oraz rozmalowali oznakowanie poziome i ustawili znaki pionowe, dzięki czemu można było wprowadzić docelową organizację ruchu.
Miał być ozdobą, służy za śmietnik
Murek z czerwonej cegły, który piesi i kierowcy mogą oglądać w Piotrkowie Trybunalskim w okolicach ronda Sulejowskiego powstał lata temu w ramach jednego z festiwali sztuki. Miał zdobić tę część miasta, niestety wandale i okoliczni konsumenci napojów wyskokowych zniszczyli go i zrobili z niego kosz na śmieci.
Niebezpiecznie na rondzie Sulejowskim
Do groźnego zdarzenia doszło w poniedziałek w godzinach popołudniowych.
11.02.2022 09:00
Utrudnienia w Wolborzu
Budowa ronda w ul. Modrzewskiego w Wolborzu (przy sklepie Biedronka) spowoduje poważne utrudnienia drogowe. Pod koniec lutego rozpocznie się formowanie ronda, a to spowoduje zmianę organizacji ruch w tym miejscu.
Co dzieje się na budowie ronda przy ul. Wierzejskiej?
W listopadzie miejscy urzędnicy informowali, że w pierwszej połowie grudnia znów będzie można przejechać ulicą Wierzejską. Sprawdziliśmy aktualne zaawansowanie prac przy budowie ronda.
Zaawansowane prace przy budowie ronda na ul. Wierzejskiej
Widoczny jest już obrys nowego ronda, które budowane jest na ul. Wierzejskiej w Piotrkowie. Jak zapowiadają urzędnicy po nowym skrzyżowaniu powinniśmy pojechać w pierwszej połowie grudnia.
W środę zamykają ul. Wierzejską
W środę (3 listopada) zamknięta zostanie ulica Wierzejska, na odcinku od drogi na "Słoneczko" do wiaduktu drogowego nad ul. Miast Partnerskich. Prosimy kierowców o zwracanie uwagi na oznakowanie i wytyczone objazdy.
Stłuczka na rondzie Sulejowskim
W godzinach porannych na rondzie Sulejowskim doszło do stłuczki z udziłem autobusu MZK oraz samochodu ciężarowego. Uwaga na tworzące się korki.
Patriotyczna organizacja uhonorowana po przeszło 100 latach
Niedawno powstałe rondo u zbiegu ulic: Łódzkiej, Wojska Polskiego i Polnej, będzie nosiło nazwę Polskiej Organizacji Skautowej. Uchwałę w tej sprawie przyjęli piotrkowscy radni podczas środowej (29 września) sesji RM. Upamiętniona organizacja powstała w Piotrkowie, a z ruchu skautowego wywodzi się dzisiejsze harcerstwo.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat