Advertisement

Artykuły do tagu: Koluszki

Policjanci znaleźli skradzionego tira
Prokuratura Rejonowa w Piotrkowie prowadzi śledztwo w sprawie kradzieży ciągnika siodłowego z naczepą, do której doszło na terenie Niemiec. Zestaw wart ponad pół miliona złotych został zabezpieczony i wróci do właściciela. W tej sprawie zatrzymano mężczyznę, któremu przedstawiono zarzut paserstwa.
Zatrzymywali do kontroli drogowej, bo... bawili się w policjantów
Policjanci zatrzymali do kontroli BMW, którym poruszało się trzech młodych mężczyzn. Samochód wyposażony był w atrybuty sugerujące, że jest to nieoznakowany radiowóz policyjny. Okazało się, że zatrzymani, podszywając się pod policjantów, przeprowadzili fikcyjną kontrolę drogową.
Zginął pod kołami TIR-a
23 lipca 2015 r o godzinie 18:15 na drodze wojewódzkiej nr 715 w miejscowości Ujazd doszło do wypadku drogowego, w którym śmierć na miejscu poniósł 58-letni mieszkaniec Koluszek.
Po wypadku linia kolejowa Tomaszów – Koluszki nadal nieprzejezdna
Nadal nieprzejezdna jest linia kolejowa pomiędzy Tomaszowem Mazowieckim a Koluszkami. Wszystko przez pociąg towarowy, który wykoleił się w miniony weekend. Z torów wypadło wtedy 13 wagonów.
PKP: Skróci się czas podróży na trasie Koluszki - Częstochowa
Rewitalizacja linii kolejowej nr 1 Warszawa - Katowice na odcinku Koluszki - Częstochowa oznacza, że podróż na tej trasie będzie krótsza o około 30 minut.
Będzie szybciej - wystartowała modernizacja linii kolejowej nr 1
Rozpoczęła się rewitalizacja linii kolejowej nr 1 na trasie Częstochowa - Koluszki. Prace trwają między innymi w okolicach Radomska. Na koniec 2014 roku z Koluszek do Częstochowy pociągi pojadą 120 km/h – zapowiada PKP PLK.
Dzisiaj rano w Głuchowie na krajowej „jedynce” 83-letni mieszkaniec Gdyni kierując oplem corsą i wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia bocznego z Fiatem Ducato.
Dyżurnemu komendy w Koluszkach zgłoszono telefonicznie awanturę domową w gminie Andrespol. Skierowany na miejsce policyjny patrol ustalił, że 29-letnia mieszkanka Namysłowa pokłóciła się ze swoim chłopakiem, który nakazał jej opuścić dom.
 Region: Strajk pracowników kolei na torach
Ponad dwustu pracowników kolei przed 11.00 wyszło na tory i zablokowało dojazd do Koluszek.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat