Artykuły do tagu: ¶piew

¦piewali przeboje Jantar i Grechuty
Na scenie królowały przeboje Anny Jantar i Marka Grechuty, a do konkursowych przesłuchań stanęło aż 72 wykonawców z 10 szkół powiatu piotrkowskiego. W Szkole Podstawowej im. generała Ludwika Czyżewskiego w Woli Krzysztoporskiej odbył się XII Przegl±d Piosenek Anny Jantar i Marka Grechuty pod patronatem wójta gminy Wola Krzysztoporska. Koncert laureatów, podczas którego wręczono wyróżnienia i nagrody, odbył się za¶ w Gminnym O¶rodku Kultury w Woli Krzysztoporskiej.
Czas na młode talenty. Zgło¶ się do konkursu OEA MOK
O¶rodek Edukacji Artystycznej Miejskiego O¶rodka Kultury zaprasza zespoły oraz solistów amatorów do udziału w I Przegl±dzie Zespołów Młodzieżowych i Nie Tylko.
¦piewaj±ce rozpoczęcie obchodów [ZDJĘCIA i FILMY]
Dwa piotrkowskie chóry, setki mieszkańców miasta i regionu, nowoczesne wnętrza mediateki i wyj±tkowe dla historii Polski pie¶ni - tak wygl±dało miejskie rozpoczęcie obchodów 105. rocznicy odzyskania niepodległo¶ci.
Festiwal
Miejski O¶rodek Kultury zaprasza wszystkie dzieci uczęszczaj±ce do przedszkoli w Piotrkowie i na terenie powiatu piotrkowskiego do udziału w kolejnej edycji Festiwalu "¦piewaj±ca Fantazja".
Piotrkowianie najlepsi w Słupsku!
Chór Miejski Piotrkowa Trybunalskiego zdobył Grand Prix VI Bałtyckiego Konkursu Chórów POMERANIA CANTAT 2023, który w tym roku odbył się w Słupsku. Wokali¶ci z Piotrkowa sięgnęli po triumf w kategorii: Chóry dorosłe.
Wy¶piewali piosenki Anny Jantar i Krzysztofa Krawczyka
Już po raz jedenasty w Woli Krzysztoporskiej odbył się Przegl±d Piosenek Anny Jantar i Krzysztofa Krawczyka. Konkurs zorganizowano w kategoriach solistów, duetów i zespołów wokalnych.
Ludowe brzmienia na scenie MOK-u
"Wyszłabym za dziada", "Przepióreczka", czy "Gę¶ wod±" - między innymi te utwory zaprezentowali uczestnicy piotrkowskich eliminacji do konkursu im. Stanisława Jopka, dzięki któremu można wy¶piewać sobie drogę do stania się członkiem Zespołu Ludowego Pie¶ni i Tańca „Mazowsze”. Ostatecznie jury wyłoniło trzy laureatki, które będ± mogły wzi±ć udział w drugim etapie wokalnych zmagań.
Uczniowie z powiatu będ± kolędować
Przed nami VIII edycja Przegl±du Kolęd i Pastorałek "Hej, Kolęda...". Powiatowe zmagania muzyczno-¶wi±teczne to okazja do zapoznania się z młodymi talentami dzieci ze szkół podstawowych z terenu powiatu piotrkowskiego. Aktualnie wci±ż trwaj± zapisy.
Aleksandra Olczyk na deskach nowojorskiej Metropolitan Opera
Kolejny ogromny sukces Aleksandry Olczyk. Sopranistka z Piotrkowa w sobotę za¶piewała na scenie Metropolitan Opera w Nowym Jorku, jednej z najsłynniejszych scen operowych na ¶wiecie.
Wy¶piewali nagrody w patriotycznym konkursie
W Szkole Podstawowej nr 2 im. K. K. Baczyńskiego w Piotrkowie Trybunalskim odbył się IV Międzyszkolny Konkurs Pie¶ni Patriotycznej "Oblicza Ojczyzny", organizowany pod honorowym patronatem prezydenta miasta. Uczestnikami tej edycji konkursu byli młodzi wykonawcy z piotrkowskich szkół podstawowych.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat