Advertisement

Artykuły do tagu: zespół

09.06.2022 09:16
Zagra także Lady Pank
Najbliższy weekend będzie bardzo obfity w wydarzenia muzyczne w Piotrkowie i regionie. Świętować będzie także Radomsko, a tam na scenie pojawi się m.in. zespół Lady Pank, który będzie świętował swoje 40-lecie.
Porażka i siódme miejsce Piotrkowianina
Szczypiorniści Piotrkowianina zakończyli sezon 2021/2022. W ostatnim meczu tegorocznego sezonu podopieczni Bartosza Jureckiego przegrali we własnej hali z MMTS Kwidzyn i ostatecznie zajęli siódme miejsce na koniec sezonu.
Powiatowy Zespół Orzekania o Niepełnosprawności zmienia siedzibę
Placówka, która podlega pod Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Piotrkowie, od 4 maja przyjmować będzie interesantów w budynku przy al. Armii Krajowej 11 w Piotrkowie.
Śpiewaj razem z Piliczanami
Chcesz dołączyć do profesjonalnego zespołu? Chcesz śpiewać i rozwijać się artystycznie? Spróbuj swoich sił w Piliczanach. Już 14 kwietnia odbędzie się spotkanie dla osób zainteresowanych współtworzeniem tego zespołu.
Remontują warsztaty
Trwają prace przy termomodernizacji elewacji i stropodachu budynku warsztatów szkolnych Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych i Placówek Opiekuńczo -Wychowawczych nr 3.
20.12.2021 09:09
Leśna energia od OREADY
W serwisie YouTube można oglądać nowy wideoklip zespołu OREADA. Zaprezentowana przez pochodzącą z Moszczenicy folkoffową grupę piosenka pt. ”Głos” jest pełną, koncertową wersją singla, który promuje debiutancki album pt. “Mówili mi ludzie”. Utworem tym zespół rozpoczyna zrealizowany jesienią cykl zwany Leśną Live Sesją.
10 lat zespołu Grabiczanie
Ludowy Zespół "Grabiczanie" obchodzi w tym roku dziesiątą rocznicę swojego istnienia. Wyjątkową rocznicę muzycy uczcili najlepiej jak mogli - wyjątkowym koncertem.
Odkrywamy znane i nieznane - Zespół dworsko-parkowy w Szynczycach
Szynczyce to niewielka miejscowość położona nieopodal Czarnocina. Znajduje się tu zabytkowy XIX-wieczny dwór, otoczony zabytkowym i odnowionym we wrześniu 2021 r. parkiem. Obecnie budynek stanowi siedzibę Szkoły Podstawowej.
Polskie i zagraniczne hity rozbrzmiały na Starym Mieście (Galeria)
Po bardzo udanej pierwszej odsłonie "Trybunalskiego grania" w Amfiteatrze Miejskim, druga edycja imprezy odbyła się w sobotę (21 sierpnia) na Starym Mieście. Zgromadzeni w Rynku Trybunalskim piotrkowianie mogli posłuchać coverów polskich i zagranicznych hitów muzycznych.
Zespół Szkół CKU w Wolborzu, 16 czerwca zaprasza na Dzień otwartych drzwi.
Serdecznie zapraszamy 16 czerwca na Dni Otwarte do ZSCKU w Wolborzu. Wśród zaplanowanych atrakcji jest m.in. prezentacja oferty kształcenia, zajęcia i pokazy w ramach funkcjonowania THK, zajęcia otwarte w nowoczesnej ekopracowni, warsztaty hotelarstwa, kreatywne zajęcia w szkolnej bibliotece, atrakcje przygotowane przez wychowawców internatu.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat