Czas na młode talenty. Zgłoś się do konkursu OEA MOK

MOK Piotrków Czwartek, 22 lutego 20240
Ośrodek Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury zaprasza zespoły oraz solistów amatorów do udziału w I Przeglądzie Zespołów Młodzieżowych i Nie Tylko.
Czas na młode talenty. Zgłoś się do konkursu OEA MOK

Celem przeglądu jest propagowanie kultury i promocja lokalnych utalentowanych artystów. Konkurs przeznaczony jest dla amatorów – zespołów i solistów. Warunkiem podstawowym uczestnictwa w konkursie jest, aby minimum jedna osoba była mieszkańcem Piotrkowa Trybunalskiego - informują organizatorzy.

 

Do konkursu można zgłosić maksymalnie trzy utwory. Mogą to być nagrania studyjne, koncertowe lub amatorskie.

 

Miejscem przesłuchań konkursowych przeglądu w dniu 9 marca 2024 roku jest sala MOK, przy ul. Słowackiego 13 w Piotrkowie Trybunalskim. Próby nagłośnieniowe rozpoczynają się od godziny 11.00, występy konkursowe od godziny 15.00.


Szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej MOK oraz pod numerem tel. (44) 733 91 30.

 

 

 

POLECAMY


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat