Advertisement

Festiwal "Śpiewająca Fantazja" czeka na zgłoszenia przedszkolaków

MOK Piotrków Środa, 27 września 20230
Miejski Ośrodek Kultury zaprasza wszystkie dzieci uczęszczające do przedszkoli w Piotrkowie i na terenie powiatu piotrkowskiego do udziału w kolejnej edycji Festiwalu "Śpiewająca Fantazja".
fot.: archiwum ePiotrkow fot.: archiwum ePiotrkow

Podtytuł tegorocznej edycji to "Baśniowa Fantazja", więc piosenki wykonywane przez małych wokalistów powinny nawiązywać do tematyki baśniowej. 

Celem festiwalu jest promowanie aktywności muzyczno-wokalnej wśród najmłodszych. "Śpiewająca Fantazja" - jak podkreślają organizatorzy - jest świetną okazją do doskonalenia umiejętności pedagogów wychowania przedszkolnego, przygotowujących dzieci do występów artystycznych w zakresie śpiewu.

Zgłoszeń można dokonywać w trzech kategoriach: solista, mała grupa wokalna (maksymalnie 5 osób) i duża grupa wokalna (od 6 do 15 dzieci). Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 17 października. Konkurs przeprowadzony zostanie w formie on-line. Natomiast impreza finałowa odbędzie się 26 października o godzinie 17:00 w sali widowiskowo-teatralnej Miejskiego Ośrodka Kultury przy al. 3 Maja 12.

 

Karta zgłoszeniowa do pobrania tutaj.

 

Więcej szczegółów w regulaminie poniżej.

 

Śpiewająca Fantazja - regulamin

 

Śpiewająca Fantazja - Baśniowa Fantazja

POLECAMY


Zainteresował temat?

0

0


Advertisement
Advertisement

Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat