artykuł sponsorowany

Kino Helios zaprasza na tydzień atrakcji filmowych

Czwartek, 11 kwietnia 2024
Fani filmów pełnych akcji mogą wczuć się w atmosferę zniszczonych przez wojnę domową Stanów Zjednoczonych na premierze "Civil War". Mistrz złodziei, Lupin Trzeci odwiedzi odległy europejski kraj w filmie anime "Lupin Trzeci: Zamek Cagliostro". Miłośnicy spędzania nocy w kinie odnajdą się na Maratonie Horrorów, krew w żyłach zmrozi "Omen: Początek", "Dzieci Amelii", "Władca mroku" i "Monolit". Znajdzie się coś dla entuzjastów kultury, film koncertowy "SUGA | Agust D TOUR 'D-DAY' THE MOVIE". Helios zaprasza też na kulturę sportową przez ćwierćfinały Ligi Mistrzów UEFA. Wielbiciele komedii romantycznych mogą zerknąć na "Miłość jak miód". I to nie wszystkie propozycje kina Helios w Piotrkowie Trybunalskim.
materiały prasowe / kadr z filmu materiały prasowe / kadr z filmu

PREMIERA

 

Civil War. Akcja filmu rozgrywa się w niedalekiej przyszłości, w ogarniętych chaosem wojny domowej Stanach Zjednoczonych. Fotografka wojenna (Kirsten Dunst) wraz z grupą dziennikarzy próbuje dostać się do Waszyngtonu, by przeprowadzić ostatni wywiad z prezydentem. W obsadzie filmu oprócz Dunst („Psie pazury”, „Na pokuszenie”) znaleźli się Cailee Spaeny („Priscilla”), Stephen McKinley Henderson („Diuna”), Jesse Plemons („Psie pazury”), Wagner Moura („Narcos”) i Nick Offerman („Devs”, „The Last of Us”).

 

 

POZOSTAŁY REPERTUAR

 

W najbliższych dniach kino Helios w Piotrkowie zaprasza także na seanse w ramach cyklów Helios ANIME "Lupin Trzeci: Zamek Cagliostro". Dla miłośników horrorów maraton z filmami: "Omen: Początek", "Dzieci Amelii", "Władca mroku" i "Monolit". Dla miłośników wydarzeń kulturalnych film koncertowy "SUGA | Agust D TOUR 'D-DAY' THE MOVIE". Cykl Kultura Dostępna uraczy nas filmem "Miłość jak miód". Na ekranach Kina Konesera "Pamięć". Dla fanów piłki nożnej na dużym ekranie ćwierćfinały Ligi Mistrzów UEFA. Warto zwrócić też uwagę na tytuły, które w repertuarze są już od jakiegoś czasu: "Omen: Początek", "Czerwone maki", "Kobieta z...", "Kung Fu Panda 4", "Godzilla i Kong: Nowe imperium", "Pogromcy duchów: Imperium lodu", "Szkoła magicznych zwierząt. Tajemnica szkolnego podwórka", "Za duży na bajki 2" oraz "Diuna: Część druga".

 

 

POLECAMY


Zainteresował temat?

0

0


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat