Artykuły do tagu: ¶piewanie

¦piewaj±ce rozpoczęcie obchodów [ZDJĘCIA i FILMY]
Dwa piotrkowskie chóry, setki mieszkańców miasta i regionu, nowoczesne wnętrza mediateki i wyj±tkowe dla historii Polski pie¶ni - tak wygl±dało miejskie rozpoczęcie obchodów 105. rocznicy odzyskania niepodległo¶ci.
Wy¶piewali piosenki Anny Jantar i Krzysztofa Krawczyka
Już po raz jedenasty w Woli Krzysztoporskiej odbył się Przegl±d Piosenek Anny Jantar i Krzysztofa Krawczyka. Konkurs zorganizowano w kategoriach solistów, duetów i zespołów wokalnych.
Już po raz kolejny obchody ¦więta Niepodległo¶ci w Piotrkowie rozpoczn± się od wspólnego ¶piewania pie¶ni patriotycznych. Ta tradycja obecna w Piotrkowie jest już od 2010 roku.
Uczniowie i nauczyciele o 11:11 wspólnie uczcili Niepodległ±
W przeddzień ¦więta Niepodległo¶ci, cała społeczno¶ć piotrkowskiej Szkoły Podstawowej nr 10 razem od¶piewała „Mazurka D±browskiego". Niestety uczniowie i nauczyciele nie mogli spotkać się wszyscy wspólnie w jednej sali, a wydarzenie musiało odbyć się z zachowaniem covidowych obostrzeń.
Patriotyczne pie¶ni rozbrzmiewały w Centrum Idei ku Demokracji
Tradycyjnie w wigilię ¦więta Niepodległo¶ci mieszkańcy Piotrkowa wspólnie ¶piewali pie¶ni patriotyczne.
XIII Nocne ¦piewanie zabrzmiało w Piotrkowie
Do wczesnych godzin rannych potrwa koncert finałowy XIII Nocnego ¦piewania, które odbywa się w Piotrkowie w ramach wojewódzkich obchodów ¦wiatowego Dnia Turystyki. Piosenki turystyczne, poetyckie i szanty usłyszeć można w Centrum idei "Ku Demokracji".
Eurojedynka w Miejskim O¶rodku Kultury
W piotrkowskim Miejskim O¶rodku Kultury trwa kolejny Festiwal Piosenki Europejskiej Eurojedynka.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat