Advertisement

Artykuły do tagu: mediateka

To była żywa lekcja historii
Piknik historyczny na placu Pofranciszkańskim zorganizowała Miejska Biblioteka Publiczna w Piotrkowie. To wydarzenie towarzyszące obchodom 232. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja.
Robert Biedroń odwiedził Piotrków
Przedstawiciele lewicy w ramach akcji promocyjnej „Lewica w trasie" po Polsce zaaranżowali spotkania w całej Polsce. Jednym z miast na tej liście był Piotrków.
Wyjątkowy wieczór z Agnieszką Illinicz-Kiełkiewicz
„Kobiecość zdobna i wystrojona” - to tytuł wystawy piotrkowskiej artystki Agnieszki Illinicz-Kiełkiewicz, którą można już oglądać w budynku mediateki. Piątkowy wernisaż zgromadził bardzo wiele osób, które usłyszały mnóstwo ciekawostek na temat prac artystki.
Wyjątkowa wystawa w mediatece
"Granice barw" to tytuł intermedialnej wystawy fotograficznej, która w marcu będzie można oglądać w budynku piotrkowskiej mediateki. Autorem tej prezentacji jest Marek Lapis.
Kopernik zagościł w Piotrkowie
Miejska Biblioteka Publiczna w Piotrkowie Trybunalskim uczciła rocznicę urodzin Mikołaja Kopernika. Jej pracownicy wraz z gośćmi świętowali w ten sposób Dzień Nauki Polskiej. Rok 2023 obchodzimy jako rok Mikołaja Kopernika. Dlatego też większość aktywności, zadań i zagadek była związana właśnie z nim.
"Wielka Feta u Kopernika" pod taką nazwą w najbliższą sobotę w piotrkowskiej mediatece odbędzie się festyn dla całych rodzin. Z okazji Dnia Polskiej Nauki czekać będzie wiele ciekawych wydarzeń.
Darmowy seans w piotrkowskim kinie
"Wiek Adaline" to propozycja kina Piksel na najbliższą sobotę. To melodramat opowiadający niezwykłą historię kobiety, która w wyniku wypadku przestaje się starzeć.
02.02.2023 10:33
Eksperymenty w Mediatece
Minicentrum nauki do samodzielnego eksperymentowania można już odwiedzać w piotrkowskiej Mediatece 800-lecia. Miniphänomentę, bo tak nazywa się ta wyjątkowa wystawa, oficjalnie otwarto w środowe popołudnie.
Samodzielne eksperymentowanie w Mediatece
Miniphäenomenta to niezwykle tajemnicza nazwa nowej wystawy, którą będzie można zwiedzać w Mediatece 800-lecia. Ta niezwykła wystawa będzie także minicentrum nauki do samodzielnego eksperymentowania.
Zapraszamy do Kina PIKSEL na film
Film "Wiek Adaline" reż. Lee Toland Krieger. Seans 11 lutego (sobota), o godz. 17:00.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat