Artykuły do tagu: grand prix

Piotrkowianie najlepsi w Słupsku!
Chór Miejski Piotrkowa Trybunalskiego zdobył Grand Prix VI Bałtyckiego Konkursu Chórów POMERANIA CANTAT 2023, który w tym roku odbył się w Słupsku. Wokali¶ci z Piotrkowa sięgnęli po triumf w kategorii: Chóry dorosłe.
Dwa złota Maxa Danielaka
Dwa złote medale zdobył Maksymilian Danielak podczas Grand Prix Polski Juniorów (U19) w badmintonie, które w niedzielę zakończyło się w Białymstoku. Piotrkowianin wygrał rywalizację zarówno w singlu, jak i w deblu.
Sukcesy Piotrkowskiej Fundacji Talentów
Podopieczne Piotrkowskiej Fundacji Talentów fenomenalnie zaprezentowały się na XVI Międzynarodowym Festiwalu Gimnastyczno-Taneczym o Grand Prix Prezydenta Miasta Gdyni. Główna nagroda wyl±dowała na koncie piotrkowskiego zespołu Fabryka Cudów I.
10.02.2022 09:23
Max Danielak ze srebrem
Max Danielak dorzucił kolejny medal do swojej kolekcji. Podczas Grand Prix Polski U19 w Bieruniu zdobył srebrny medal.
Festiwalowe sukcesy piotrkowskich tancerek
Nagroda Grand Prix oraz cztery pierwsze miejsca - to najważniejsze sukcesy Piotrkowskiej Fundacji Talentów, podczas Ogólnopolskiego Festiwalu Tańca i Sztuki Cyrkowej, który odbył się w Kielcach.
Znamy najlepsze Koła Gospodyń Wiejskich i Miejskich (VIDEO)
Koła rywalizowały ze sob± w pięciu konkurencjach. Trzeba było popisać się umiejętno¶ciami kulinarnymi, artystycznymi, ale też zaprezentować się w kategorii moda, edukacja i bezpieczeństwo na wsi. Spo¶ród 11 kół Grand Prix turnieju zdobyło koło Romanówka-Stefanówka z gminy Rozprza.
Kolarze przemierzyli powiat piotrkowski
Kolarskie zmagania w ramach Grand Prix Amatorów na Szosie rozpoczęły się w sobotę kilkana¶cie minut po 11:00. Kolarze w kilku grupach wyruszyli spod hali Relax w Piotrkowie by podczas wspólnego rajdu podziwiać uroki ziemi piotrkowskiej.
Grand Prix w piotrkowskiej pływalni
Ponad 300 osób wzięło udział w II rundzie Grand Prix województwa łódzkiego w pływaniu, które w sobotę odbyło się w piotrkowskiej pływalni przy ul. Belzackiej. Uczestnicy brali udział w konkurencjach indywidualnych jak i rodzinnych.
Grand Prix dla Jaskółczyna
135 wykonawców zaprezentowało swoje choreografie podczas Ogólnopolskiego Festiwalu Tańca Rosa w Łodzi. W¶ród nich byli również tancerze z Piotrkowa.
Kolejne sukcesy piotrkowskiego Simare
Cheerleaderki z piotrkowskiego zespołu Simare wzięły udział w kolejnym turniej z cyklu Grand Prix Polski Cheerleaders. Zawody odbyły się 6 kwietnia w Cegłowie. Piotrkowianki tradycyjnie wróciły do domu zajmuj±c miejsca na podium.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat