Advertisement

Artykuły do tagu: zderzenie

Kolizja na A1 pod Piotrkowem
Do zderzenia samochodu osobowego oraz dwóch ciężarówek doszło na autostradzie A1 pod Piotrkowem. W zdarzeniu na szczęście nikt nie ucierpiał.
Kolizja na rondzie Sulejowskim
Na rondzie Sulejowskim doszło w piątkowe popołudnie do zderzenia samochodu osobowego z ciężarówką. W kolizji na szczęście nikt nie ucierpiał.
Kolejny wypadek w Piotrkowie
Ten tydzień nie zaczął się najlepiej dla kierowców w Piotrkowie. W mieście doszło do kolejnego wypadku, tym razem na ul. Narutowicza.
Zderzenie ciężarówek na DK12 w Przygłowie
Kolejne zdarzenie na DK 12 w rejonie Piotrkowa. W Przygłowie zderzyły się dwa samochody ciężarowe. Na szczęście w kolizji nikt nie ucierpiał.
17.04.2023 07:33
Wypadki na A1
To nie jest szczęśliwy poniedziałek dla kierowców podróżujących autostradą A1. W nocy na wysokości miejscowości Ochocice zderzyły się dwie ciężarówki. Rano doszło do kolejnego zdarzenia na autostradzie. W Adolfinowie pod Piotrkowem bus wjechał w bariery.
Zderzenie busa i osobówki na A1
Do groźnie wyglądającej kolizji doszło w środę rano na autostradzie A1 na wysokości Kamieńska. Na nitce w kierunku Gdańska zderzył się bus i samochód osobowy.
84-letni kierowca zginął w wypadku
Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku drogowego, do którego doszło w Zelowie, na terenie powiatu bełchatowskiego. W wyniku tego zdarzenia zginął na miejscu 84-letni kierowca daewoo tico.
Zderzenie z pługo-solarką na A1 pod Piotrkowem
Do nietypowego, ale bardzo groźnego zdarzenia doszło w niedzielny poranek na autostradzie A1 pod Piotrkowem. Samochód osobowy zderzył się z pługo-solarką.
Wypadek na DK 91 pod Piotrkowem
Do groźnie wyglądającego wypadku doszło w sobotę w godzinach porannych na drodze krajowej nr 91 pod Piotrkowem. Zderzyły się ze sobą dwa samochody osobowe, a przyczyną zdarzenia było nieustąpienie pierwszeństwa.
Wypadek na wlocie do Piotrkowa
Do zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło w czwartkowy wieczór na skrzyżowaniu ulic Sulejowskiej, Dalekiej i Kleszcz w Piotrkowie.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat