Advertisement

Artykuły do tagu: zajęcia

22 godziny temu, 07:25
Przygotowani do niesienia pomocy
Strażacy ochotnicy z powiatu piotrkowskiego wzięli udział w szkoleniu organizowanym przez Komendę Miejską Państwowej Straży Pożarnej w Piotrkowie Trybunalskim. Zajęcia zwieńczyły egzamin teoretyczny i praktyczny, który zdało 39 druhów na co dzień zrzeszonych w jednostkach OSP.
17.04.2022 09:04
Jak wychować mistrza?
Powszechnie uważa się, że dzięki różnym zajęciom sportowym dzieci lepiej się rozwijają, wyrabiają charakter, uczą życia i rywalizacji. Czasami trochę pod przymusem rodziców, którzy sami w sporcie się nie spełnili. Marzenia o karierze przerzucają więc na dzieci. No i płacą.
Zajęcia sportowe dla ukraińskich dzieci
Z taką inicjatywa wyszedł Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piotrkowie. Do miasta sukcesywnie przyjeżdżają kolejni uchodźcy z Ukrainy. Wśród nich duży odsetek stanowią dzieci.
Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Moszczenicy zaprasza dzieci i młodzież do młodzieżowej orkiestry dętej
Zajęcia, które odbywać się będą w Domu Kultury w Moszczenicy, poprowadzi Paweł Filipek - muzyk, nauczyciel oraz instruktor w orkiestrze dętej z Grocholic.
Bezpłatne zajęcia z jogi w Grabicy
Od marca w Centrum Kultury w Grabicy można skorzystać z nowej propozycji - bezpłatnych zajęć jogi. Warsztaty odbywają się raz w tygodniu i ze względu na duże zainteresowanie w dwóch grupach. Są skierowane dla osób początkujących, które chcą zadbać o ciało i umysł w spokojniejszy sposób.
Zakończył się pierwszy turnus półkolonii organizowanych przez świetlicę socjoterapeutyczną "Bartek". Czas na wypoczynku zimowym mija bardzo szybko i radośnie, ponieważ świetlica wypełnia go ciekawymi zajęciami.
Mażoretki zawalczą o awans do Mistrzostw Polski
Sulejowskie mażoretki opracowały już swój pierwszy układ i niebawem wezmą udział w eliminacjach do Mistrzostw Polski. O ich bliższych i dalszych planach rozmawiała z nimi Małgorzata Just – zastępca burmistrza Sulejowa, która spotkała się dziewczynkami w siedzibie Miejskiego Ośrodka Kultury, ponieważ to właśnie tam powstała nowa formacja.
26.01.2022 09:28
Artystyczne ferie w MOK
Trwają zapisy na "Artystyczne ferie w MOK" al. 3 Maja 12. Propozycja skierowana jest do dzieci i młodzieży od 8 roku życia.
Zajęcia feryjne zaplanowano w Ośrodku Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury w Piotrkowie
Mogą wziąć w nich udział dzieci w wieku 7-14 lat. Zapisy już ruszyły. Są one przyjmowane pod nr ☎️ 44 733 91 30, od poniedziałku do piątku, w godz. 8.00-19.00.
Wystawa tkanin artystycznych i warsztaty ich tworzenia
Od 22 września do 7 października będzie czynna wystawa „Mistrz i uczniowie tkaniny artystycznej. Autorami ekspozycji są: piotrkowski plastyk Józef Jakubczyk oraz uczestnicy prowadzonych przez niego w Kleszczowie zajęć tkackich.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat