Artykuły do tagu: zajęcia

Kodują z Gigantami i uczą się programowania
Kolejna, 14. już edycja bezpłatnych warsztatów "Koduj z Gigantami", podobnie jak poprzednie, cieszy się dużym zainteresowaniem. Zajęcia są dostosowane do wieku uczestników. Nadal można jeszcze dołączyć do grup działających w tegorocznej edycji.
Dzień Nauki z mediateką już za nami
Miejska Biblioteka Publiczna w Piotrkowie świętowała Dzień Nauki Polskiej. Z tej okazji przygotowano szereg rozmaitych atrakcji dla najmłodszych i nie tylko.
Ferie rozpoczęte. Piotrkowscy uczniowie nie będą się nudzić
Wraz z trwającym weekendem dzieci m.in. z województwa łódzkiego rozpoczęły ferie zimowe. Z pewnością na myśl o nich cieszy się wielu uczniów, dla których będzie to chwila na odpoczynek od codziennych obowiązków szkolnych. Sprawdziliśmy, jakie atrakcje czekają na dzieci w Piotrkowie.
Zapisz się na XIV edycję Koduj z Gigantami
Przed nami 14. edycja bezpłatnych warsztatów Koduj z Gigantami. Zajęcia już po raz 7. odbędą się także w Piotrkowie, tym razem pn. "Poszukiwacze Kodu". Wykwalifikowani specjaliści od programowania pokażą dzieciom m.in. jak nadać starym grom i programom nowe życie.
16.01.2024 07:53
MOK zaprasza na ferie
Wielkimi krokami zbliżają się ferie zimowe. Dla dzieci będzie to czas odpoczynku od zajęć, ale nie każdy będzie mógł spędzić ten czas spędzić na wyjeździe. Dla tych dzieci, które zostają w Piotrkowie, ofertę przygotował Miejskie Ośrodek Kultury.
13.09.2023 10:15
MOK zaprasza na zajęcia
Balet, taniec, śpiew, teatr, a może szachy - wybór jest naprawdę ogromny. W Miejskim Ośrodku Kultury trwa nabór na zajęcia na nowy sezon artystyczny. Zebraliśmy dla nas listę zajęć, które są skierowane zarówno do dzieci, jak i dorosłych.
Młodzież w więziennych murach
Uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego w Piotrkowie Trybunalskim jeszcze przed rozpoczęciem wakacyjnego wypoczynku odwiedzili mury Aresztu Śledczego przy ul. Wroniej. Strażnicy przeprowadzili dla nich zajęcia zarówno teoretyczne, jak i praktyczne.
Gorzkowice w walentynkowym nastroju [FOTO]
Dzieci i młodzież z gminy Gorzkowice licznie i ochoczo wzięli udział w obchodach dnia świętego Walentego. Tamtejsze placówki oświatowe zorganizowały dla nich zajęcia związane właśnie z walentynkami. Nie brakowało dobrej zabawy, tworzenia specjalnych kartek dla bliskich, a nawet... upominków z masy solnej.
Ferie z Ośrodkiem Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury
Oferta jest skierowana do dzieci i młodzieży z Piotrkowa Trybunalskiego w wieku 7-14 lat. Placówka zaprasza na bezpłatne warsztaty artystyczne.
Zapraszają do nauki przez zabawę
Piotrkowski Uniwersytet Pierwszego Wieku zaprasza na zajęcia. To propozycja dla najmłodszych "studentów", w wieku od 7 do 12 lat. Dzieci będą mogły rozwijać swoje umiejętności i zainteresowania w różnych dziedzinach.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat