Artykuły do tagu: ferie

Zapraszają na
Atrakcje dla całych rodzin, bal przebierańców czy fotobudka 360º. To wszystko, a także wiele więcej czeka na wszystkich, którzy zdecydują się na udział w "Zakręconym Zakończeniu Ferii" w Bilskiej Woli.
06.02.2024 09:32
Kolorowe ferie w OEA MOK
Ferie zimowe w województwie łódzkim trwają w najlepsze. Młodzi mieszkańcy Piotrkowa Trybunalskiego mają w tym okresie w czym wybierać, bo miejskie instytucje przygotowały szereg rozmaitych atrakcji. Tak jest między innymi w Miejskim Ośrodku Kultury, którego oferta cieszy się dużym zainteresowaniem.
Poznali rycerskie zwyczaje
Dzieci i młodzież z Piotrkowa Trybunalskiego i powiatu piotrkowskiego korzystają z atrakcji, przygotowanych specjalnie na ferie zimowe. W miniony weekend odbyło się rodzinne zwiedzanie Muzeum, które cieszyło się sporym zainteresowaniem.
31.01.2024 09:05
Ferie w Muzeum
Pierwsze grupy przedszkolaków i dzieci wzięły udział w muzealnych zajęciach feryjnych, jakie organizowane są na Zamku Królewskim w Piotrkowie. W ostatnim czasie pojawili się tam m.in. uczestnicy półkolonii w Środowiskowej Świetlicy Socjoterapeutycznej "Bartek".
Ferie rozpoczęte. Piotrkowscy uczniowie nie będą się nudzić
Wraz z trwającym weekendem dzieci m.in. z województwa łódzkiego rozpoczęły ferie zimowe. Z pewnością na myśl o nich cieszy się wielu uczniów, dla których będzie to chwila na odpoczynek od codziennych obowiązków szkolnych. Sprawdziliśmy, jakie atrakcje czekają na dzieci w Piotrkowie.
MOK zaprasza na feryjne teatrzyki
Zaledwie kilka dni dzieli nas od początku ferii zimowych, a Miejski Ośrodek Kultury szykuje wyjątkową niespodziankę dla najmłodszych. W każdy wtorek ferii w sali widowiskowo-teatralnej MOK będzie można obejrzeć teatralne przedstawienia dla najmłodszych.
16.01.2024 07:53
MOK zaprasza na ferie
Wielkimi krokami zbliżają się ferie zimowe. Dla dzieci będzie to czas odpoczynku od zajęć, ale nie każdy będzie mógł spędzić ten czas spędzić na wyjeździe. Dla tych dzieci, które zostają w Piotrkowie, ofertę przygotował Miejskie Ośrodek Kultury.
Obozy narciarskie i snowboardowe - korzyści zdrowotne dla dzieci i młodzieży
Ferie zbliżają się wielkimi krokami, a Tobie brak pomysłu na to jak zorganizować dzieciom czas w trakcie nadchodzącej zimowej przerwy? Nie chcesz, aby całe ferie przesiedziały przed komputerem lub w telefonie? W tym artykule poznasz sposób jak zaszczepić swoim dzieciom miłość do sportu, a jednocześnie zyskać trochę wolnego czasu dla siebie. Obozy narciarskie i obozy snowboardowe to zyskująca na popularności okazja dla dzieci i młodzieży do aktywnego spędzenia czasu na świeżym powietrzu. Te sporty to możliwość dla Twoich pociech do poznania nowych rówieśników i zawarcia sportowych przyjaźni. Dzięki takim przyjaźniom Twoje dzieci zyskają kolegów i koleżanki z którymi w przyszłości będą mogły uprawiać zdrowe formy aktywnego wypoczynku.
Trwa przerwa świąteczna w szkołach, uczniowie wrócą do nauki 2 stycznia
W szkołach oficjalnie trwa świąteczna przerwa w nauce w okresie bożonarodzeniowym. Potrwa do 31 grudnia. 1 stycznia, który jest dniem ustawowo wolnym, wypada w poniedziałek, dlatego uczniowie wrócą do nauki we wtorek 2 stycznia.
31.01.2023 08:13
Ferie z UJK zakończone
Zakończyły się ferie w piotrkowskiej Filii Uniwersytetu Jana Kochanowskiego. Bezpłatne zajęcia o różnorodnej tematyce prowadzili wykładowcy oraz studenci kierunków: pedagogika, pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna, filologia angielska, historia, zarządzanie, administracja, bezpieczeństwo narodowe, finanse i rachunkowość oraz pielęgniarstwo.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat