Reklama

Artykuły do tagu: liga

przedwczoraj, 15:46
Remis lidera
Dwie kolejki rozegrali piłkarze-amatorzy w ostatni weekend. Pierwszy remis w sezonie zanotował lider. Po serii wysokich porażek wreszcie wygrał były mistrz.
Czarna seria byłych mistrzów
Trwa fatalna seria jednej z najbardziej utytułowanych drużyn ALPN. Prym-Galeria Wnętrz przegrała trzeci mecz z rzędu. Znów bardzo wysoko.
Powrót piłkarzy - amatorów
Po zimowej przerwie na boiska powrócili piłkarze – amatorzy. Pierwsze dwie kolejki rozgrywek ALPN przyniosły kilka niespodziewanych rozstrzygnięć.
Bez energii z Energ± Kalisz
Trudno cokolwiek napisać o meczu Piotrkowianina z Energ± w Kaliszu, gdy stron± dominuj±c± od pierwszej minuty był zespół gospodarzy. W 10. minucie pojedynku 23. Serii PGNiG Superligi szczypiornistów gospodarze prowadzili już 9:3.
Piotrkowianin gorszy od Górnika
Bez niespodzianki w najciekawiej zapowiadaj±cym się meczu 22. serii Superligi. Górnik Zabrze po raz drugi w tym sezonie okazał się lepszy od Piotrkowianina pokonuj±c w hali Relax zespół Bartosza Jureckiego 34:29 (17:17)
Czy Piotrcovia ma jeszcze szanse na podium w Superlidze?
Piłka ręczna w Piotrkowie Trybunalskim zawsze przynosi kibicom mnóstwo emocji. Dla przykładu dwa lata temu była to walka o utrzymanie w najwyższej lidze, a w zeszłym roku zawodniczki z Piotrcovii zakończyły sezon prawie na podium. W obecnych rozgrywkach nie ma strachu o spadek, więc wszyscy sympatycy mog± odetchn±ć z ulg±, ale nadal istniej± matematyczne szanse na to, aby pierwszy raz po 13 latach stan±ć znowu na najniższym stopniu podium i zaj±ć 3 miejsce w Superlidze.
Mistrzynie zdecydowanie lepsze
Tylko do 20 minuty spotkania 23. Serii PGNiG Superligi szczypiornistek Piotrcovia była w stanie dotrzymać kroku mistrzyniom Polski z Lubina. Od stanu 10:10 Zagłębie rzuciło sze¶ć bramek z rzędu i tej przewagi nie oddało już do końca meczu, wygrywaj±c ostatecznie 32:23. Tym samym zespół Bożeny Karkut zrewanżował się Piotrcovii za niedawn± porażkę w Lubinie.
28.03.2022 17:17
Koniec wieńczy dzieło
Do samego końca trwała walka o utrzymanie w I lidze AHLPN. Gorycz spadku poczuły Ekipa PTB i FCC Environment. Rado¶ć z powodu awansu zapanowała za to w drużynie Emika Brudaki. Kolejny sezon Amatorskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej przeszedł do historii.
28.03.2022 07:24
Porażka po walce
To był dobry mecz w wykonaniu szczypiornistek Piotrcovii. Po zacięty i emocjonuj±cym spotkaniu piotrkowskiej szczypiornistki uległy KPR Kobierzyce. O porażce zdecydowała sama końcówka, w której więcej zimnej krwi zachowały gospodynie.
22.03.2022 16:26
Mistrz obronił tytuł
Na kolejkę przed zakończeniem sezonu Amatorska Halowa Liga Piłki Nożnej wyłoniła mistrza. Niespodzianki nie było: tytuł obroniła najlepsza drużyna wszech czasów.
Reklama Reklama

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat