Artykuły do tagu: Właściciel

Pamiętaj o odśnieżaniu. Straż Miejska interweniuje
Ponad 40 interwencji w tym tygodniu odnotowali piotrkowscy strażnicy miejscy w sprawie zimowego utrzymania chodników. Właściciele budynków oraz administratorzy muszą wywiązywać się z obowiązku odśnieżania i usuwania śliskości. W innym przypadku grozi mandat, a nawet odpowiedzialność karna lub cywilna.
Czekały na autobus? Nietypowe pasażerki na przystanku w Rozprzy
Policjanci z Posterunku Policji w Rozprzy otrzymali zgłoszenie o niecodziennych turystkach, które stały na przystanku w samym centrum miasta. Dwie białe kozy wyglądały, jakby oczekiwały na autobus. Policjanci ustalili i dotarli do właściciela. W związku z tym, że nie mógł on zabezpieczyć zwierząt, trafiły one pod opiekę pracowników urzędu. Właściciel wkrótce odpowie za popełnione wykroczenie.
Szukają rodziny właścicielki pamiętnika z 1938 roku
Pani Maria, która obecnie mieszka w Norwegii opublikowała w mediach społecznościowych wpis, w którym informuje, że weszła w posiadanie wyjątkowego pamiętnika. To niewielki zeszyt, a jego niezwykłość polega na tym, że pierwsze wpisy datowane są na wigilię 1938 roku. Co więcej, dokonano ich w Piotrkowie Trybunalskim. Poszukiwana jest rodzina pani Zofii Kuligowskiej, czyli właścicielki pamiętnika.
Pies tęskni i czeka na właściciela
Na adres naszej redakcji otrzymaliśmy maila ze zdjęciem psa, który błąkał się po terenie gminy Grabica. Znalazca próbował już szukać właściciela. Poniżej opis zdarzenia i telefon kontaktowy.
Piotrków: Wystawił szczenięta na pewną śmierć
Osiem martwych szczeniaczków znalazł przypadkowy przechodzień na nasypie kolejowym przy ulicy Częstochowskiej w Piotrkowie. Szybko ustalono prawdopodobnego właściciela zwierząt. Mężczyzna w tej chwili przebywa w Komendzie Policji.
Piotrków: Pusia ma już własny dom
Jakiś czas temu pisaliśmy o miłej i spokojnej suczce, która trafiła do piotrkowskiego schroniska z powodu ciężkiej choroby właściciela. Niestety pan Gruchała (właściciel psa) kilka dni później zmarł. Pusia czekała na ludzi, którzy zapewnią jej nowy dom. Doczekała się...
Pusia szuka domu, bo jej właściciel umiera
Jest niemłodą, miłą i spokojną suczką. Do piotrkowskiego schroniska przywieziono ją na początku czerwca. Bardzo tęskni za swoim panem.
Stado Ogierów ma nowego właściciela
Stado Ogierów w Bogusławicach nie jest już własnością Skarbu Państwa.
Gmina Ręczno, po wielu miesiącach starania, stała się samoistnym właścicielem nieruchomości położonej w Kolonii Ręczno u zbiegu dróg powiatowej i wojewódzkiej.
Takimi oto słowami można przedstawić nowy, ambitny projekt Kupimyklub.pl, który w lipcu 2008 roku wystartował w Polsce. Projekt ma na celu zgromadzenie sympatyków piłki nożnej, którzy chcą zostać współwłaścicielami klubu piłkarskiego oraz mieć wpływ na najważniejsze decyzje związane z rozwojem klubu.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat