Advertisement

Artykuły do tagu: firma

Wyniki finansowe 2021. Bosch z solidnym wzrostem w Polsce w pełnym wyzwań, drugim roku pandemii
• Skonsolidowane przychody ze sprzedaży Bosch na polskim rynku wzrosły w 2021 roku o 8% i wyniosły blisko 6,1 mld zł, a całkowita sprzedaż netto wzrosła do blisko 12 mld zł.
• Zatrudnienie wzrosło do ponad 8500 pracowników.
• Dalszy dynamiczny rozwój Centrum Kompetencyjnego IT Bosch w Polsce: do końca roku liczba zatrudnionych ekspertów IT przekroczy 1000.
• Rozbudowa centrów produkcji Bosch w Polsce: fabryka układów hamulcowych w Mirkowie i fabryka materiałów ściernych w Goleniowie przejmują globalne zadania, wprowadzają nowe produkty i technologie.
• Pozytywny rozwój sprzedaży Bosch w Polsce w I kwartale 2022 roku pomimo trudnych okoliczności.
Otwieramy mały hotel - o czym nie możemy zapomnieć?
Pensjonaty w XXI wieku pełnią bardzo ważną funkcję. Pozwalają one na nocowanie w innych zakątkach państwa, a nawet świata. Jednak w Polsce powstaje coraz więcej baz noclegowych, które cieszą się dużym zainteresowaniem. Za sprawą rozwoju branży hotelarskiej wiele osób decyduje się na otwarcie własnego biznesu. Należy jednak pamiętać o kilku istotnych kwestiach. O czym nie można zapomnieć, otwierając mały hotel? Sprawdzamy.
Jakie usługi mogą ułatwić prowadzenie firmy?
Prowadzenie swojej działalności gospodarczej wymaga dużego zaangażowania, a także odpowiedniego podejścia. Bez względu na to w jakiej dziedzinie działa firma należy pamiętać, że jej prowadzenie wiąże się z wykonywaniem różnego rodzaju czynności. Jednak nie każdy właściciel firmy musi znać się na wszystkim i pewne czynności może zlecić pracownikowi lub firmie zewnętrznej. Co więcej, wiele firm podejmuje stałą współpracę z różnego rodzaju firmami, aby te regularnie wykonywały zlecone zadania. Jeśli chcesz się dowiedzieć z jakich usług warto skorzystać podczas prowadzenia firmy, to sprawdź co dla ciebie przygotowaliśmy.
Leasing samochodu dla nowej firmy – możliwości i korzyści
Leasing samochodu dla nowo powstałej działalności gospodarczej to doskonała alternatywa dla jego zakupu, która ma wiele zalet. Poznaj wszystkie możliwości oraz korzyści, jakie płyną z tej formy finansowania pojazdu!
Konto firmowe a samozatrudnienie
Samozatrudnienie to coraz popularniejsza forma prowadzenia działalności gospodarczej. Z dobrodziejstw tego rodzaju zatrudnienia mogą korzystać nie tylko sami zainteresowani, ale też i pracodawcy. Każdy samozatrudniony powinien dysponować kontem firmowym w banku. Jakie konto firmowe wybrać? Czy można założyć działalność gospodarczą i otworzyć konto firmowe, składając tylko jeden wniosek? Tego dowiecie się z naszego artykułu.
Księgowość online rozwiązanie dla małych firm
Małe firmy, niezatrudniające księgowego, mają do wyboru dwie opcje: stacjonarne biuro rachunkowe albo księgowość online. Opcja druga jest coraz częściej wybierana przez przedsiębiorców, szczególnie tych ceniących sobie wygodę oraz oszczędność pieniędzy. Co decyduje o tym, że księgowość w chmurze jest tak dogodną alternatywą?
Jak zrobić reklamę? Reklama zewnętrzna dla nowych firm
Nowe firmy, które licznie pojawiają się na rynku, na początku nigdy nie mają lekko. Szczególnie gdy konkurencja jest tak duża, że wydaje się, iż nie ma sposobu, aby się przebić. Sposób jest, chociaż przyznajemy, że żadna dobra kampania marketingowa nie powstaje bez kreatywnych ludzi i pomysłu. Reklama zewnętrzna to niezwykle skuteczny sposób na wypromowanie swojego biznesu i poinformowanie ludzi, że taka firma jak nasza w ogóle istnieje. Nie wystarczy jednak wykupić bilbordu czy tablicy informacyjnej, aby osiągnąć sukces, potrzebujemy znać kilka zasad, które są istotne dla reklamy.
4 pomysły na koszty firmowe
Prowadzenie własnej działalności z jednej strony związane jest z wolnością i niezależnością, a z drugiej z wieloma kosztami oraz koniecznością płacenia podatków. Jednym ze sposobów na obniżenie podatku dochodowego są koszty firmowe.
Wprowadź firmę na rynki zagraniczne
Do marca 2022 roku trwa rekrutacja do projektu Export Influencer, który jest skierowany do łódzkich firm MŚP. Przedsiębiorstwa z tego sektora dzięki udziałowi w projekcie zyskają wielką szansę na podbicie 5 olbrzymich rynków zagranicznych: w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Stanach Zjednoczonych, Niemczech, Norwegii oraz Szwecji.
Przywróć możliwość zarabiania w firmie
Aktualna sytuacja wielu przedsiębiorców jest niepewna. Zmagania z zadłużeniem mogą doprowadzić do wielu przykrych skutków – nie tylko materialno-finansowych, ale i psychicznych. Jak więc przywrócić możliwość zarabiania i postawić firmę na nogi? Z pomocą przychodzi uproszczone postępowanie restrukturyzacyjne.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat