Artykuły do tagu: firma

Automatyzacja procesów w Twojej firmie
Procesy automatyzacji mogą poprawić wydajność i skuteczność działania Twojego przedsiębiorstwa niezależnie od tego, czy prowadzisz małą, czy dużą firmę. Poznaj możliwości, które daje automatyzacja w dzisiejszych czasach.
Fotowoltaika dla firm - dobra opcja na spadek rachunków za prąd
Korzystanie z odnawialnych źródeł energii staje się powszechne i coraz bardziej popularne. Instalacje fotowoltaiczne zaczynają wieść prym wśród urządzeń, które wspierają firmy i obniżają rachunki za prąd. Jak jednak konkretnie wygląda opłacalność instalacji fotowoltaicznej i czy montaż paneli fotowoltaicznych jest rzeczywiście opłacalny dla przedsiębiorstwa? Sprawdźmy to wspólnie.
Masz firmę i chcesz wziąć auto w leasing? Poznaj samochody warte uwagi w 2024 roku
Leasing samochodu nowego lub używanego wpływa na rozwój firmy, zapewnia wyższy komfort jazdy i pozwala na oszczędności. Z tej opcji chętnie korzysta wielu przedsiębiorców, którzy chcą m.in. obniżyć wartość należności podatkowych i zainwestować w rozwój biznesu. Każdy z nich staje jednak przed trudnym wyborem: jakie auto wybrać, aby leasing się opłacił?
Modernizacje maszyn przemysłowych - niezbędny krok w rozwoju firmy
W dzisiejszych czasach, aby firma mogła się rozwijać i pozostać konkurencyjną na rynku, musi stale modernizować swoje maszyny i urządzenia. Posiadanie nowoczesnego parku maszynowego to klucz do sukcesu. Dowiedz się więcej na ten temat!
Jak zadbać o czystość na hali produkcyjnej?
W zakładach produkcyjnych kwestia czystości pomieszczeń jest bardzo istotna, szczególnie w kontekście jakości produkcji i efektywności pracy. Zachowanie ogólnego ładu, zadbane otoczenie, czystość maszyn czy podłóg świadczą też o firmie i są jej wizytówką.
Jak budować widoczność firmy w sieci dzięki obecności w popularnych serwisach?
Dzisiaj każdy przedsiębiorca, który chce odnosić sukcesy, powinien zadbać o widoczność swojej firmy w Internecie. Tylko jak to zrobić? Z pomocą przychodzą sprawdzone narzędzia. Jednym z nich są internetowe katalogi firm. Umożliwiają one m.in. budowanie rozpoznawalności i docieranie do nowych klientów. Czym są wspomniane katalogi? W jakich serwisach warto prezentować swoją firmę? Co powinna zawierać internetowa firmowa wizytówka? Podpowiedzi znajdują się w artykule.
Rusza jesienna 11. edycja Akademii e-marketingu. Kilkuset przedsiębiorców skorzysta z bezpłatnych szkoleń
Już we wrześniu rusza kolejna edycja Akademii e-marketingu dla właścicieli małych i średnich przedsiębiorstw. To cykl darmowych szkoleń z budowania strategii promocji biznesu w Internecie. Podczas spotkań ze specjalistami uczestnicy będą mogli zdobyć cenną wiedzę przykładowo z zakresu budowy strony www, prowadzenia działań SEO czy wykorzystania skutecznych narzędzi promocyjnych. Akademia e-marketingu, w jesiennej odsłonie, jest organizowana w sześciu polskich miastach: w Poznaniu, Lublinie, Warszawie, Katowicach, Gdańsku i Wrocławiu. To już 11. edycja wydarzenia, które co roku przyciąga mnóstwo zainteresowanych.
WeNet tworzy i udoskonala nowe rozwiązania AI dla biznesu
Sztuczna inteligencja otworzyła nowe perspektywy rozwoju dla wielu firm. Warto nauczyć się z niej korzystać, aby móc wyprzedzić konkurencję i odnosić sukcesy. Liderem w rozwiązaniach opartych o AI i w digitalizacji polskich przedsiębiorstw z sektora MŚP jest firma WeNet, która tworzy innowacyjne produkty. Specjaliści wdrażają narzędzia oparte o AI zarówno do wykorzystania wewnątrz organizacji, jak i w postaci nowatorskich produktów, które już wkrótce znajdą się w ofercie firmy.
Jak założyć własny biznes? Pomysł, koszty i rozwój
Prowadzenie działalności gospodarczej jest ciekawą alternatywą dla osób, które zmęczone są pracą na etacie i chciałyby działać na własny rachunek. Przed podjęciem jakichkolwiek decyzji warto to jednak dokładnie przemyśleć. Jakie są koszty prowadzenia firmy, jak ją zarejestrować i rozwijać?
Podziękowali przedsiębiorcom za ich pracę
Spotkanie noworoczne przedsiębiorców z gminy Grabica odbyło się w sobotni (14.01.2023) wieczór w tamtejszym Gminnym Centrum Kultury. Samorządowcy podziękowali im za trud, jaki wkładają w swoją codzienną pracę. Nie zabrakło też artystycznych wrażeń koncertowo-kabaretowych.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat