Artykuły do tagu: Kozy

Czekały na autobus? Nietypowe pasażerki na przystanku w Rozprzy
Policjanci z Posterunku Policji w Rozprzy otrzymali zgłoszenie o niecodziennych turystkach, które stały na przystanku w samym centrum miasta. Dwie białe kozy wyglądały, jakby oczekiwały na autobus. Policjanci ustalili i dotarli do właściciela. W związku z tym, że nie mógł on zabezpieczyć zwierząt, trafiły one pod opiekę pracowników urzędu. Właściciel wkrótce odpowie za popełnione wykroczenie.
Kozy zagryzione przez husky. Właściciel psa poszukiwany
Mieszkaniec Nowej Wsi w gminie Rozprza zwrócił się do nas z nietypową prośbą o pomoc. Szuka właściciela psa, który... zagryzł mu kozy.
17.06.2016 08:25
Kozy uratowane!
W czwartek pisaliśmy o odebraniu właścicielowi trzech psów i królika, przetrzymywanych w koszmarnych warunkach na jednej z posesji przy ul. Wieniawskiego. Pracownicy Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami próbowali także interweniować w sprawie przetrzymywanych tam pięciu kóz.
Interweniowali w sprawie zwierząt przy Wieniawskiego
Dziś na ulicy Wieniawskiego próbowano interweniować w sprawie przetrzymywanych w tragicznych warunkach kóz. To druga interwencja w ciągu dwóch dni - wczoraj właścicielowi odebrano trzy psy i królika.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat