Advertisement

Artykuły do tagu: Spotkanie

Gdzie w Piotrkowie wybrać się na randkę?
Za nami wakacje. To często czas zauroczeń i miłości. Poznajmy je podczas wyjazdów, ale również w rodzinnym mieście. Na koniec wakacji sprawdziliśmy, gdzie piotrkowianie wybierają się na randki. Czy w ogóle w mieście są miejsca, gdzie można wybrać się na takie romantyczne spotkanie?
Chrześcijańskie spotkania młodych w Moszczenicy [ZDJĘCIA]
W Boże Ciało w Moszczenicy po raz kolejny odbyły się "Chrześcijańskie spotkania młodych". Było radośnie, ale i modlitewnie, a organizatorzy przygotowali wiele ciekawych wydarzeń.
Chrześcijańskie spotkanie młodych w Moszczenicy
W najbliższy czwartek na terenie amfiteatru w Moszczenicy odbędzie "Chrześcijańskie spotkanie młodych". Organizatorzy przygotowali wiele ciekawych wydarzeń. Będą wspólne modlitwy i procesja, ale także inscenizacja, przeciąganie liny czy zapasy... w sutannach i komżach.
Z ministrem o uproszczeniu procedur
Piotr Uściński, wiceminister rozwoju i technologii, gościł w środowe popołudnie w Piotrkowie. W siedzibie Starostwa Powiatowego spotkał się z samorządowcami i urzędnikami, z którymi rozmawiał o nowelizacji ustawy dotyczącej planowania przestrzennego.
Spotkania z autorem książek dla dzieci
Dużymi krokami zbliża się Tydzień Bibliotek, który rozpoczyna przypadający 8 maja Dzień Bibliotekarza. Z tej okazji biblioteki z terenu gminy Wola Krzysztoporska zorganizowały dla uczniów klas 1-5 spotkania z Tomaszem Szwedem, autorem książek dla dzieci o przygodach zwierząt z lecznicy w Leśnej Górce.
Rozprza: wojewoda jest
Wojewoda łódzki wspiera Rozprzę w staraniach o odzyskanie praw miejskich. Tobiasz Bocheński nie tylko wydał pozytywną opinię pod względem prawnym, ale także poparł starania władz gminy.
Ekumeniczne spotkanie przy wielkanocnym stole
Już w najbliższą niedzielę wyznawcy prawosławia będą odchodzić Wielkanoc. Z tej okazji przy piotrkowskiej cerkwi odbędzie się spotkanie przy świątecznym stole. Skierowane jest ono przede wszystkim do Ukraińców, którzy przebywają w naszym regionie.
16.04.2022 11:07
Zmiany u
Nowy instruktor, nowe miejsce spotkań i wiele pomysłów. Zespół założony przez pracowników Miejskiego Ośrodka Kultury w Sulejowie, powstał cztery lata temu i sporo się w tym czasie zmieniło.
Już po raz szósty - po dwóch latach covidowej przerwy - w gminie Czarnocin zorganizowano Koszyczek Wielkanocny, czyli imprezę wprowadzającą mieszkańców gmiy w klimat zbliżających się świąt.
Męski różaniec w Piotrkowie skończył 3 lata
Już w sobotę (02.04.2022) Męski Publiczny Różaniec w Piotrkowie Trybunalskim rozpocznie czwarty rok działalności. Już po raz 37. piotrkowianie będą mogli wziąć udział w jednej z najstarszych tego typu inicjatyw w Polsce.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat