Advertisement

Artykuły do tagu: Biznes

6 rzeczy, o których musisz pamiętać przy wynajmie powierzchni biurowych
Zakładasz firmę lub Twój biznes się rozrasta? Watro pomyśleć o wynajmie powierzchni biurowych. To najszybsza i często najtańsza droga do odpowiedniej siedziby. Przed ostateczną decyzją należy jednak zwrócić uwagę na kilka istotnych czynników, które będą wpływały na przyszłe koszty i komfort pracy.
Podziękowali przedsiębiorcom za ich pracę
Spotkanie noworoczne przedsiębiorców z gminy Grabica odbyło się w sobotni (14.01.2023) wieczór w tamtejszym Gminnym Centrum Kultury. Samorządowcy podziękowali im za trud, jaki wkładają w swoją codzienną pracę. Nie zabrakło też artystycznych wrażeń koncertowo-kabaretowych.
Kobieta w obliczu prowadzenia własnego biznesu. Czy strach ma wielkie oczy? (Raport)
Dlaczego kobiety otwierają firmy? Bo chcą być niezależne. Deklaruje to ponad 41% obecnych i aż 59% przyszłych bizneswoman, które wzięły udział w badaniu przeprowadzonym na zlecenie Nest Banku i Fundacji Kobiety e-biznesu. Co jeszcze sprawia, że kobiety porzucają posady i w stosunkowo niepewnych czasach decydują się na firmę? Czego się obawiają i z czym się mierzą? O tym przeczytacie w raporcie „Siła Przedsiębiorczyń”.
Trwa Europejskie Forum Gospodarcze
Europejskie Forum Gospodarcze rozpoczęło się w środę (14.12.2022) w Łodzi. Wydarzenie jest organizowane już po raz 15. To czas i miejsce, w którym ludzie spotykają się przedsiębiorcy, przedstawiciele rządów oraz samorządowcy i wymieniają doświadczenia między sobą, inwestorami, administracją i innowatorami.
Cały czas budują się nowe magazyny
Branża magazynowa świetnie radziła sobie w pandemii koronawirusa, nieźle prosperuje także w czasach kryzysu i wysokiej inflacji. Widać jednak, że i tutaj ciężka sytuacja gospodarcza odcisnęła swoje piętno. Szczegóły poniżej.
Dyskutowali o współpracy samorządu z biznesem
Międzynarodowe Forum Gospodarcze Ziemi Piotrkowskiej odbyło się 5-6 grudnia w Sulejowie. W wydarzeniu udział wzięli przedsiębiorcy oraz samorządowcy z naszego regionu.
Leasing a inflacja – jak ustrzec się przed rosnącymi kosztami finansowania?
Inflacja w Polsce rośnie z miesiąca na miesiąc. Według odczytów GUS, w październiku bieżącego roku wyniosła aż 17,9%.

W artykule wyjaśniamy, jaki wpływ ma inflacja na koszty leasingu. Podpowiadamy również, jakie decyzje podejmować w obecnej sytuacji rynkowej, aby finansowanie było jak najkorzystniejsze.
Rozpocznij własną działalność w Piotrkowie! Załóż serwis GSM!
Jesteś zmęczony pracą na etat? Rozpocznij własną działalność i pracuj na swoich zasadach. Jeśli interesujesz się elektroniką i potrafisz naprawić każdy smartfon, nic nie stoi na przeszkodzie, by założyć własny serwis GSM. W końcu telefon ma obecnie każdy. Urządzenie jest tak intensywnie eksploatowane, że wymiana uszkodzonych komponentów to dla wielu najlepsze rozwiązanie, gdy nie chcą rozstawać się z ulubionym modelem. O czym jednak pamiętać, zakładając własną firmę?
Granty rozwojowe dla kobiet w programie „MOCne w biznesie”
Santander Bank Polska i Polska Fundacja Przedsiębiorczości organizują dwa konkursy dla przedsiębiorczyń oraz kobiet planujących założenie firmy. Do wygrania 11 tys. zł na samorozwój i dofinansowanie biznesu w kwocie do 50 tys. euro.
Poznaj koszt budowy myjni bezdotykowej w swoim mieście
Myślisz o tym, aby założyć jakiś dochodowy biznes? Nie masz na razie pomysłu na to, co mogłoby nim być? Jeżeli tak, posłuchaj naszej propozycji, którą jest bezdotykowa myjnia samochodowa. Tego typu miejsca powstają w całym kraju i są bardzo popularne wśród kierowców. Myjnia bezdotykowa czynna jest całodobowo przez cały rok, dając możliwość wygodnego, szybkiego i przede wszystkim taniego umycia samochodu myjką ciśnieniową. Myjnie są pewnym i stabilnym źródłem dochodu, okazując się również bardzo dobrą ochroną antyinflacyjną dla swoich środków.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat