Artykuły do tagu: Teledysk

Teledysk do piosenki na ludową nutę zespołu PIOTRKOWIANIE
Zespół Ludowy Ziemi Piotrkowskiej PIOTRKOWIANIE zaprasza do zapoznania się z nowym teledyskiem do piosenki "Radzom chłopcy radzom".
Nowy singiel i teledysk piotrkowskiego zespołu
"To nie koniec" - taki tytuł nosi nowy singiel piotrkowskiego zespołu Jasny Plan. Teledysk do utworu można oglądać już na portalu You Tube.
Piliczanie kręcą teledysk
Po niezwykle udanym występie na Dożynkach Województwa Łódzkiego w Rogowie zespół ludowy Piliczanie z gminy Sulejów, w słynnym Muzeum Wsi Kieleckiej w Tokarni, pracuje właśnie na planie pierwszego profesjonalnego teledysku do jednego z utworów zarejestrowanych na płycie Etno-Archeo (odkopujemy piotrkowskie), która swoją premierę miała w lutym br.
Młodzież z Sulejowa nagrała teledysk
Jak już informowaliśmy - dzieci i młodzież z Miejskiego Ośrodka Kultury w Sulejowie zabrała się za promocję miasta. Kilkutygodniowe przygotowania i praca przed kamerą zaowocowały teledyskiem.
Powstaje teledysk promujący Sulejów
Młodzi artyści z grupy wokalnej „Cykady", która działa przy Miejskim Ośrodku Kultury w Sulejowie, zaczęli kręcić teledysk. Po cyklu zajęć przeprowadzonych w formie zdalnej, finalizują właśnie swój projekt audio-wizualny pod nazwą "Mój Sulejów - chcę zostać tu!".
Michał Makagon wydał swój pierwszy autorski utwór
Znany piotrkowski muzyk Michał Makagon, przez wiele lat związany z Miejskim Ośrodkiem Kultury wydał swoją pierwszą autorską piosenkę. Utwór „Ciebie dla siebie mam” zaśpiewała piotrkowianka Agata Michalska, znana z programu The Voice of Poland. Artyści opowiedzieli o kulisach jego powstania.
„Jak na łyżwy to tylko do Tomaszowa”!
Arena Lodowa w Tomaszowie Mazowieckim promuje się poprzez teledysk. Wideoklip powstał do utworu „Arena Lodowa” napisanego przez Rafała Chmielewskiego.
Pomóżmy Szkole Podstawowej nr 12! Głosowanie trwa do 17 listopada
Jeszcze tylko dziś można głosować, aby wspomóc Szkołę Podstawową nr 12. Uczniowie piotrkowskiej podstawówki nagrali teledysk do serialu „Szkoła”.
Powstał teledysk do piosenki piotrkowianina
Kilka dni temu został opublikowany teledysk do piosenki piotrkowianina Marcina Januszkiewicza.
15.11.2013 19:02
HARC kręcił teledysk
Zuchy, harcerze, instruktorzy, wolontariusze, członkowie Stowarzyszenia Przyjaciół Dzieci i Młodzieży HARC oraz motocykliści z klubu "Quo vadis" wzięli dziś, w piątek, 15 listopada, udział w pierwszym dniu zdjęciowym na planie teledysku...
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat