Reklama

Artykuły do tagu: konsultacje

Jak dalej rewitalizować Piotrków? Startują konsultacje
Jak prowadzona jest rewitalizacja Piotrkowa? Jakie prace jeszcze wykonać? Co należałoby zmienić? Odpowiedzi na te pytania mają dać konsultacje społeczne dotyczące prowadzonych od wielu lat działań mających na celu przywrócenie blasku najstarszej części grodu trybunalskiego.
Mieszkańcy są na TAK. Rozprza będzie miastem?
Blisko 70 procent mieszkańców, którzy wzięli udział w konsultacjach, poparło pomysł zabiegania władz Rozprzy o ponowne uzyskanie praw miejskich. Urzędnicy już złożyli wniosek. Teraz wszystko w rękach Rady Ministrów.
Rozprza stanie się miastem? Ostatnie dni konsultacji
Jeszcze tylko kilka dni potrwają konsultacje społeczne w sprawie przywrócenia Rozprzy statusu miasta. Od ich wyniku zależy, czy Rozprza będzie miała szansę znów stać się miastem.
Rozprza miastem? Mieszkańcy decydują!
Rozpoczęły się konsultacje społeczne w sprawie przywrócenia Rozprzy statusu miasta. Od ich wyniku zależy, czy Rozprza będzie miała szansę znów stać się miastem.
Konsultacja telefoniczna z lekarzem - kiedy warto z niej skorzystać?
Konsultacja telefoniczna z lekarzem stała się poniekąd koniecznością w trudnych początkach pandemii koronawirusa w Polsce. Mimo pojawiających się czasem wątpliwości, pacjenci szybko dostrzegli liczne korzyści płynące z takiej formy kontaktu, dlatego też obecnie chętnie wybierają opcję rozmowy przez telefon zamiast tradycyjnego spotkania w gabinecie. To wygoda, oszczędność czasu, a nierzadko także i pieniędzy. Czego spodziewać się po takiej rozmowie? Jak się do niej przygotować? Czy telemedycyna ma jakieś ograniczenia?
Blisko 600 uwag podczas konsultacji
Konsultacje związane z budową południowej obwodnicy miasta wzbudziły ogromne emocje wśród mieszkańców Piotrkowa i regionu. Urzędnicy przygotowali już raport z przeprowadzonych działań. Każdy może zapoznać się z dokumentem.
Dużo wątpliwości mieszkańców w sprawie południowej obwodnicy
W środę odbyło się spotkanie w ramach konsultacji dotyczących wariantów przebiegu południowej obwodnicy Piotrkowa. W spotkaniu on-line wzięło udział około 70 osób, a każdy z trzech proponowanych wariantów budził zastrzeżenia mieszkańców.
Południowa obwodnica miasta - zapraszamy na spotkanie on-line
W środę zaplanowano niezwykle istotny etap konsultacji w sprawie południowej obwodnicy miasta. O godz. 17:00 rozpocznie się spotkanie on-line, podczas którego mieszkańcy będą mogli wyrazić swoją opinię na temat trzech wariantów przebiegu obwodnicy.
Południowa obwodnica miasta - ruszyły konsultacje
Zgodnie z zapowiedziami urzędników w poniedziałek poznaliśmy trzy proponowane warianty przebiegu południowej obwodnicy miasta. Ruszyły już konsultacje, a mieszkańcy swoje zdanie mogą przedstawiać do 6 grudnia.
Jaką strategię przyjmie Wolbórz?
Wolborscy urzędnicy rozpoczęli opracowywanie Strategii Rozwoju Gminy Wolbórz na lata 2022-2030. Swoje spostrzeżenia w tej sprawie mogą przekazywać im przedsiębiorcy i organizacje pozarządowe.
Reklama Reklama

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat