Advertisement

Artykuły do tagu: Dzień Matki

Najpiękniejsze popisy specjalnie dla mam
W czwartek (26.02.2022) na dziedzińcu Miejskiego Ośrodka Kultury w Piotrkowie Trybunalskim odbył się Festiwal Rodzinny "Piękny Dzień Mamy". Podczas imprezy zaprezentowały się i rywalizowały ze sobą dzieci ze szkół podstawowych, świetlic szkolnych, a także uczestnicy zajęć w świetlicach środowiskowych i artystycznych.
Dzień Matki w cieniu wojny
Z Anną, mamą dwójki dzieci, którą wojna zmusiła do ucieczki i porzucenia swojego domu w Ukrainie, rozmawiamy o tym, co to znaczy być matką w czasie wojny.
Odwiedziliśmy świeżo upieczone mamy w PCMD
26 maja to wyjątkowa data dla wszystkich mam. Dzień Matki w sposób szczególny świętować będą panie, których dzieci dopiero co przyszły na świat. Udało nam się odwiedzić oddział ginekologiczno-położniczy Powiatowego Centrum Matki i Dziecka w Piotrkowie Trybunalskim, by porozmawiać z mamami, które urokami macierzyństwa cieszą się od kilkunastu czy kilkudziesięciu godzin.
Życzenia dla mam od wójta gm. Grabica (FILM)
Wójt gminy Grabica Krzysztof Kuliński opublikował życzenia dla wszystkich mam.
26.05.2020 07:40
Dziś Dzień Matki
26 maja w naszym kraju swój dzień mają wszystkie mamy. Święto to ma na celu okazanie matkom szacunku, miłości i podziękowania za trud włożony w wychowanie.
Miejski Ośrodek Kultury zaprasza do wzięcia udziału w festiwalu rodzinnym „Piękny Dzień Mamy”. W tym roku będzie miał on formę internetową.
Dzień Matki w Powiatowym Centrum Matki i Dziecka
26 maja przypada Dzień Matki, natomiast nieco wcześniej, bo w miniony piątek Dzień Matki obchodzono w Powiatowym Centrum Matki i Dziecka w Piotrkowie.
Piękny Dzień Mamy na dziedzińcu MOK
W poniedziałek, 27 maja na dziedzińcu Miejskiego Ośrodka Kultury w Piotrkowie Trybunalskim odbędzie się Festiwal Rodzinny „Piękny Dzień Mamy”. Zaprezentują się dzieci ze szkół podstawowych i świetlic szkolnych.
Czarnocin: Koncert z okazji Dnia Matki
Na koncert Joanny Aleksandrowicz z okazji Dnia Matki zaprasza mieszkańców gminy Czarnocin wójt Roman Miksa.
Zapraszają uczniów do udziału w festiwalu rodzinnym
Piotrkowski MOK zaprasza uczniów szkół podstawowych, uczestników zajęć w świetlicach szkolnych, środowiskowych oraz artystycznych do wzięcia udziału w Festiwalu Rodzinnym "Piękny Dzień Mamy", który odbędzie się 27 maja na dziedzińcu Miejskiego Ośrodka Kultury.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat