Advertisement

Artykuły do tagu: targi

przedwczoraj, 13:50
Targi dla mam w Focus Mall
W piątek w Focus Mall odbywają się wyjątkowe targi dla mam. Inicjatywa została zorganizowana przez Klub Przedsiębiorczych Mam przy współpracy z piotrkowską galerią. Przyszłe, jak i obecne mamy, mogły skorzystać z wielu porad na temat powrotu do pracy, zdrowia, czy urody. Wydarzenie potrwa do godz. 19.00.
Focus zaprasza na targi dla wszystkich mam
Z okazji Dnia Matki na wyjątkowe targi zaprasza piotrkowska galeria Focus Mall. Będzie można skorzystać m.in. z strefy zdrowia i urody oraz uzyskać indywidualne porady.
Domowe Targi Książki - dlaczego nie może Cię tam zabraknąć?
Pandemia wymusiła na nas wszystkich zmianę dotychczasowych przyzwyczajeń, a przed organizatorami imprez postawiła mnóstwo nowych wyzwań. Domowe Targi Książki są jednak dowodem na to, że nie ma rzeczy niemożliwych, a spotkania masowe mogą odbywać się również online, w domowym zaciszu. To wydarzenie to prawdziwa gratka dla każdego fana literatury. Kiedy się odbędą i jak wziąć udział w Domowych Targach Książki? O tym przeczytasz w poniższym artykule.
Wielkie spotkanie ogrodników za nami
Po raz 16 już na zamku w Bykach odbyło się wydarzenie, które na stałe wpisało się w kalendarz piotrkowskich fanów ogrodnictwa. Mowa o targach "Pamiętajmy o ogrodach". Impreza przyciągnęła w tym roku tysiące osób, a wśród gości był też nowy minister rolnictwa Robert Telus.
XVI PIOTRKOWSKIE TARGI OGRODNICZE  „Pamiętajmy o ogrodach”
Piotrkowski oddział Łódzkiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego zs. w Bratoszewicach organizuje już XVI edycję PIOTRKOWSKICH TARGÓW OGRODNICZYCH „Pamiętajmy o ogrodach”. Targi te, podobnie jak w ubiegłym roku, rozpoczynają sezon imprez wystawienniczych organizowanych przez ośrodek. Przedsięwzięcie odbędzie się 16 kwietnia 2023 r. (niedziela) na terenach targowych wokół siedziby piotrkowskiego oddziału ŁODR, przy ul. Kasztelańskiej 9 (zamek w Bykach). Oferty wystawców prezentowane będą w godzinach od 8.00 do 16.00.
Giełda Szkół w Gorzkowicach
Dla ósmoklasistów zbliża się niezwykle ważny okres. W najbliższych tygodniach będą decydować, w jakiej placówce zamierzają kontynuować swoją naukę. Aby ułatwić ten wybór, w Gorzkowicach zorganizowano giełdę szkół ponadpodstawowych.
21.02.2023 09:46
Zapraszają na targi
Gminne Targi Edukacyjne odbędą się na początku marca w Gomulinie. Zaprasza na nie Szkoła Podstawowa im. ks. Mariana Wiewiórowskiego.
DREMA 2022: targi liderów rozwiązań, a nie tylko producentów maszyn
Obecność na targach, szczególnie tak prestiżowych, jak Międzynarodowe Targi Maszyn, Narzędzi i Komponentów dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego, z roku na roku nabiera coraz większego znaczenia. Dzieje się tak głównie dlatego, że targi doskonale weryfikują rzeczywistość. Bo o ile w przestrzeni wirtualnej można powiedzieć niemal wszystko, o tyle na targach, każde słowo domaga się dowodu. Co o kondycji polskiej branży drzewnej i meblarskiej można powiedzieć po minionej edycji targów DREMA?
Przekonywali dlaczego warto wstąpić do służby
Targi pracy skoncentrowane na służbach mundurowych zorganizowało we wtorek Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Piotrkowie Trybunalskim.
Szkoły lub pracy szukali w Focusie
W sobotę w Focus Mall odbyły się Targi Edukacji i Pracy dedykowane dorosłym i młodzieży z Polski i z Ukrainy, którzy szukają zatrudnienia lub zajęć dodatkowych.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat