Artykuły do tagu: Czas wolny

Wracają taneczne imprezy na Rynku Trybunalskim
Już 13 lipca odbędzie się pierwsza w tym sezonie letnim Piotrkowska Potańcówka. Na parkiet pod chmurką zapraszają inicjatorzy i organizatorzy imprezy z Miejskiego Ośrodka Kultury w Piotrkowie.
Startują
W tym tygodniu w Piotrkowie rusza nowy sezon "Wakacyjnych teatrzyków" dla dzieci. Spektakle dla milusińskich będą odbywać się w każdy wtorek w Amfiteatrze Miejskim.
Zatańczą w kręgu na piotrkowskiej starówce
IX Światowy Dzień Tańca w Kręgu obchodzony będzie również w Piotrkowie. Wydarzenie, które ma skłaniać do refleksji na temat działania we wspólnocie i wzajemnego wspierania się, odbędzie się w niedzielny wieczór na Rynku Trybunalskim.
Tango i Jazz na rynku w Sulejowie
MOKowska Scena Muzyczna zaprasza na dzisiejszy koncert plenerowy zespołu Salon Jazzu oraz wspólne tango na sulejowskim rynku.
Tribute to AC/DC, czyli 4 Szmery na Trybunalskim Graniu
Kolejna odsłona wakacyjnego cyklu Trybunalskie Granie już 5 lipca. W Amfiteatrze Miejskim w Piotrkowie rozbrzmiewać będą największe przeboje grupy AC/DC w wykonaniu cover bandu 4 Szmery.
Lipcowe Kino Konesera w Heliosie
Jakie filmowe seanse będzie można obejrzeć w ramach cyklu Kino Konesera w Heliosie w tym miesiącu? Jak zwykle nie zabraknie niszowych dzieł z niebanalną fabułą i inteligentnym humorem, docenionych przez krytyków i uhonorowanych licznymi nagrodami na festiwalach filmowych. Na dużym ekranie w poniedziałkowe wieczory pojawią się między innymi Helena Bonham Carter, Anthony Hopkins i John Malkovich.
Przygoda PL zaśpiewa Hity PRL-u
Muzyczne hity z czasów PRL-u zabrzmią dzisiaj w Miejskim Ośrodku Kultury w Piotrkowie. Największe przeboje z tego okresu zaprezentuje zespół Przygoda PL. Koncert pierwotnie miał odbyć się na dziedzińcu MOK-u. Zapadła jednak decyzja o przeniesieniu go do sali widowiskowej.
VII Trybunały Modelarstwa Kolejowego w Piotrkowie
Targi Modelarstwa Kolejowego wraz z wystawą makiet, pokazem kolejki ogrodowej, konkursami i zabawami dla dzieci odbędą się w najbliższy weekend w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 w Piotrkowie pod wspólną nazwą "VII Trybunały Modelarstwa Kolejowego”.
Inauguracja Trybunalskiego Grania 2024
Już w ten weekend startuje kolejny sezon Trybunalskiego Grania. Tradycyjnie zainauguruje go plenerowy koncert Piotrkowskiej Orkiestry Kameralnej.
Piotrkowski teatr FORMA zaprasza na kolejną premierę. Tym razem grupa aktorów wzięła na warsztat kontrowersyjną sztukę Doroty Masłowskiej "Między nami dobrze jest". Spektakl zostanie wystawiony już w ten czwartek (20 czerwca) w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Piotrkowie.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat