Artykuły do tagu: Pracy

Rajdem rowerowym
Dzień Dojazdu Rowerem do Pracy przypada na trzeci piątek maja. Z tej okazji nauczyciele wraz z uczniami Zespołu Szkół Ponadpodstawowych i Placówek Szkolno-Wychowawczych nr 3 w Piotrkowie wybrali się na rajd rowerowy.
Przedstawiciele piotrkowskiej lewicy upamiętnili Święto Pracy
Jak co roku przedstawiciele i sympatycy lewicy spotkali się pod tablicą Kazimierza Szmidta aby złożyć kwiaty w Święto Pracy 1 maja. Tablica upamiętnia prezydenta Piotrkowa Trybunalskiego w latach 1924-1931, działacza Polskiej Partii Socjalistycznej.
Powiatowy Urząd Pracy ma nowego dyrektora
Arkadiusz Niecka objął stanowisko dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Piotrkowie. Do tej pory związany był z urzędami w Łodzi.
Wojewódzki Urząd Pracy – dodaj do ulubionych
Aktywność zawodowa stwarza człowiekowi warunki do osiągnięcia odpowiedniego poziomu życia, a jednocześnie zapobiega wykluczeniu ekonomicznemu i społecznemu. Jednak co zrobić, żeby była jeszcze lepsza? Polubić profil Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Łodzi na Facebooku albo śledzić stronę www.funduszeUE.wup.lodz.pl
Starannie dobrana odzież BHP: jakość, swoboda ruchów i gwarancja bezpieczeństwa
Zgodnie z obowiązującymi przepisami BHP odzież robocza powinna być dobrana adekwatnie do zagrożeń występujących na danym stanowisku pracy. Musi jednak zapewniać również odpowiedni komfort wykonywania obowiązków zawodowych. Co zatem wziąć pod uwagę przy wyborze odzieży BHP? Jak wybrać buty robocze? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdują się w niniejszym artykule.
Co z ofertami dla bezrobotnych w powiecie piotrkowskim?
Jak aktualnie wygląda kwestia ofert pracy w powiecie piotrkowskim? Co z bezrobociem i na jakie wsparcie mogą liczyć osoby szukające zatrudnienia? - na te pytania odpowiedziała Dorota Cudzich, dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Piotrkowie Trybunalskim.
Jak kształtuje się bezrobocie w Piotrkowie i powiecie?
Bezrobocie w Piotrkowie i powiecie piotrkowskim zaczyna spadać. Tak wynika z danych Powiatowego Urzędu Pracy w Piotrkowie.
02.05.2023 11:04
Kwiaty na Święto Pracy
1 maja obchodziliśmy Święto Pracy. Już tradycyjnie ten dzień uczcili przedstawiciele piotrkowskiej Lewicy, którzy złożyli kwiaty pod pomnikiem byłego prezydenta Piotrkowa Kazimierza Szmidta.
Jak zdobyć pierwszą pracę?
Zdobywanie pierwszej pracy może być trudnym zadaniem, szczególnie dla osób, które dopiero ukończyły studia lub nie miały wcześniej żadnego doświadczenia zawodowego. Jednak istnieją sposoby, które pomogą Ci zwiększyć szanse na znalezienie pierwszej pracy. W tym artykule przedstawimy kilka praktycznych wskazówek, jak zdobyć pierwszą pracę.
Big data - jak zmienia rynek pracy?
Wśród technologii IT rozwijających się w błyskawicznym tempie warto wyróżnić Big Data. Obecnie specjaliści zajmujący się tym obszarem IT nie mogą narzekać na brak intratnych propozycji zatrudnienia. Ta technologia wpłynęła również na zapotrzebowanie na konkretne zawody oraz rozwój wielu sektorów gospodarki. Sprawdź, jak zmieniła rynek pracy!
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat