Advertisement

Artykuły do tagu: D±browskiego

Ponad 60 mandatów i prawie 10 tys. zł za parkowanie w piotrkowskiej strefie
3 stycznia w Strefie Płatnego Parkowania w Piotrkowie Trybunalskim przy ul. D±browskiego zaparkował kierowca mitsubishi, zarejestrowanego w powiecie ełckim. Od tego czasu samochód nadal stoi w tym samym miejscu, a za jego wycieraczkami mnoż± się mandaty za nieopłacone parkowanie. Zebrało się ich już ponad 60, a wła¶ciciel został obci±żony kwot± niemal 9 800 zł. Jakie będ± dalsze losy pojazdu?
Zderzenie opla z mazd± w Piotrkowie
Dwa samochody osobowe zderzyły się w niedzielę około godziny 16 w Piotrkowie.
Uczniowie i nauczyciele o 11:11 wspólnie uczcili Niepodległ±
W przeddzień ¦więta Niepodległo¶ci, cała społeczno¶ć piotrkowskiej Szkoły Podstawowej nr 10 razem od¶piewała „Mazurka D±browskiego". Niestety uczniowie i nauczyciele nie mogli spotkać się wszyscy wspólnie w jednej sali, a wydarzenie musiało odbyć się z zachowaniem covidowych obostrzeń.
ODA zaprasza na wernisaż wystawy „Obraz zjawisk”
Wernisaż wystawy malarstwa autorstwa Pauliny Żuk odbędzie się w pi±tek (25 czerwca) w galerii ODA przy ul. D±browskiego. Ekspozycja nosi tytuł „Obraz zjawisk”. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00.
Kto wyremontuje budynek po kinie Czary?
Budynek po kinie Czary przy ul. D±browskiego w Piotrkowie niszczeje od lat. Miasto, jako wła¶ciciel nieruchomo¶ci, powinno zadbać choćby o estetyczny wygl±d elewacji – skarży się mieszkaniec, który pismo w sprawie zabytku wysłał do Rady Miasta.
Siedziba
Członkowie piotrkowskiego Stowarzyszenia Fotograficznego "Kreatywni" wprowadzili się do nowego studia, które znajduje się przy ul. D±browskiego w tym samym budynku, w którym mie¶ci się O¶rodek Działań Artystycznych. W nowym "domu" fotografików będ± się odbywać warsztaty, ale nie tylko.
Dopalacze spłynęły w WC?
Grupka gówniarzy okupuje klatkę schodow±, pij±, pal±, zażywaj± dopalacze - na to skarż± się mieszkańcy Piotrkowa z ulicy D±browskiego, gdzie nadal funkcjonuje sklep z dopalaczami. Ludzie skarż± się, że strażnicy miejscy z interwencj± przyjeżdżaj± zazwyczaj za póĽno, a policja umywa ręce. Czy rzeczywi¶cie tak jest?
Pożar w kamienicy przy D±browskiego
We wtorek po godzinie 22 na stanowisko kierowania Państwowej Straży Pożarnej wpłynęło zgłoszenie o tym, że w kamienicy przy D±browskiego w Piotrkowie wybuchł pożar. Na miejsce natychmiast zadysponowano 4 zastępy strażaków.
Wypadek na D±browskiego. Rowerzysta trafił do szpitala
Na ulicy D±browskiego w Piotrkowie doszło do wypadku drogowego. 62-letni kierowca renault megane scenic podczas skrętu w prawo na miejsce parkingowe, nie udzielił pierwszeństwa rowerzy¶cie. 56-letni rowerzysta jechał na wprost w tym samym kierunku przy prawej krawędzi jezdni.
Wypadek w Piotrkowie. Kia uderzyła w budynek
Do wypadku doszło w poniedziałek po południu na skrzyżowaniu ul. Wojska Polskiego i D±browskiego w Piotrkowie.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat