Pokaźnych rozmiarów biała, metalowa konstrukcja stoi już na dziedzińcu klasztoru Panien Dominikanek w Piotrkowie. To część budynku nowoczesnej architektury i zarazem element projektu Centrum Idei ku Demokracji.
Jest absolutorium dla prezydenta Tomaszowa Mazowieckiego. Rada Miejska podjęła stosowną uchwałę.
Choć kilka dni temu już policjanci zatrzymali pijanego tomaszowianina, który nietrzeźwy sprawował opiekę nad swoimi dziećmi, to nieodpowiedzialny mężczyzna nie wyciągnął wniosków i zostawił swoje pociechy pod opieką pijanego kompana.
Wandale na występach gościnnych w Tomaszowie zdemolowali samochód.
Policjanci potwierdzili uzyskane wcześniej informacje dotyczące uprawy krzewów konopi indyjskich przez jednego z mieszkańców Radomska. Podczas przeszukania mieszkania u nastolatka znaleziono 15 doniczek z konopiami.
- Od zimy nikt nawet nie próbował załatać jednej dziury w okolicy mojego domu. Ale, co ciekawe - odcinek Krętej (od ulicy Spacerowej do ulicy Piaskowej) został załatany. Na pozostałej części drogi przy Cmentarzu Żydowskim straszne dziury. Zresztą każdy kto tamtędy przejeżdża wie, że nie warto mieć na liczniku więcej niż 20 kilometrów – przekazał informacje portalowi ePiotrkow.pl mieszkaniec tamtych rejonów miasta, pan Mateusz.
Chociaż ich głównym zadaniem jest zapewnianie bezpieczeństwa na wodzie, tym razem przyczynili się do gaszenia pożaru.
70 tysięcy złotych dotacji dla bełchatowskich służb mundurowych przeznaczy tamtejszy Urząd Miasta.
W tym roku minęła 45-rocznica premiery serialu „Czterej pancerni i pies”. Serial miał II sezony. Po sukcesie pierwszego podjęto decyzję o realizacji kolejnych odcinków. Zdjęcia były realizowane w okolicach Tomaszowa Mazowieckiego, Białej Góry i Spały.
Zamaskowani napastnicy najpierw obezwładnili kierowców, potem odjechali z całym towarem. Do rozboju doszło na jednym z parkingów przy krajowej ósemce w powiecie tomaszowskim.