Advertisement

Artykuły do tagu: CIkD

Rodziny zastępcze z Ukrainy zatrzymały się
Uciekający z ogarniętej wojną Ukrainy zatrzymują się w wielu miejscach w całej Polsce. Niektórzy na pewien czas trafiają także do Piotrkowa Trybunalskiego. Dotyczy to między innymi kilkunastu rodzin zastępczych, które swój azyl znalazły w Centrum Idei ku Demokracji przy Kościele Akademickim Panien Dominikanek.
Poczuj rytm! Niezwykły koncert w Piotrkowie
Już w sobotę, 18 września w Piotrkowie Trybunalskim odbędzie się niepowtarzalny, energetyczny, inspirujący koncert pod hasłem „Poczuj rytm". Uczestnicy mogą spodziewać się dużej dawki pozytywnej muzycznej energii.
Najpiękniejsze kolędy wybrzmią u Panien
Laureaci XV edycji Wojewódzkiego Festiwalu "Kolęda Pieśnią Zgody" zaprezentują się w niedzielę (2 lutego) w kościele akademickim Panien Dominikanek pw. Matki Bożej Śnieżnej.
Miłosz, Szymborska i Herbert podróżowali piotrkowskimi MZK-ami
Oczywiście nie osobiście, a za sprawą młodzieży, która z okazji Światowego Dnia Poezji recytowała wiersze znanych i mniej znanych twórców, a nawet własne. Cała inicjatywa piotrkowskiej podróży z poezją powstała 3 lata temu w Centrum Idei ku Demokracji, które również w tym roku było głównym organizatorem obchodów.
Magdalena Zawadzka spotkała się z piotrkowianami
Słynna Baśka z "Pana Wołodyjowskiego", Kasia z "Pieczonych gołąbków", Ksawunia z "Nocy i dni", czyli Magdalena Zawadzka odwiedziła Piotrków. Znana aktorka filmowa, teatralna i telewizyjna spotkała się z mieszkańcami miasta w ramach cyklu "Podwieczorek z gwiazdą".
Krzysztof Zanussi na spotkaniu z piotrkowianami
Jest znany na całym świecie. Jego filmy zyskiwały uznanie w oczach nawet najbardziej wymagających krytyków. Wielu młodych filmowców stawia go sobie za wzór. Jednak nie zawsze tak było. Krzysztof Zanussi przyjechał do Piotrkowa na zaproszenie piotrkowskiej Filii UJK. Spotkanie z reżyserem odbyło się w niedzielę 27 maja w piotrkowskim Centrum idei Ku Demokracji.
Muzyczny Walt Disney w CIkD
Ciekawy i inspirujący koncert w piotrkowskim Centrum Idei ku Demokracji już w piątkowe popołudnie.
„Dzień Kariery - Targi Pracy i Edukacji 2013” już jutro
„Dzień Kariery - Targi Pracy i Edukacji 2013” - to hasło przewodnie jubileuszowych już 15 piotrkowskich Targów Pracy, które odbędą się w czwartek w godzinach 10.00 – 14.00 na dziedzińcu „Centrum Idei Ku Demokracji”.
Wicemarszałek odwiedził piotrkowskie CIkD
Cezary Grabarczyk, wicemarszałek Sejmu RP, odwiedził 15 kwietnia piotrkowskie Centrum Idei Ku Demokracji, które powstaje we wnętrzach dawnego klasztoru Panien Dominikanek.
W piotrkowskim Centrum już zakładają podłogi
W piotrkowskim Centrum Idei ku Demokracji trwają prace wykończeniowe. Praca wre, a jej efekty widoczne są gołym okiem.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat