Advertisement

Artykuły do tagu: wandale

Monitoring uchwycił wandala
W nocy z soboty na niedzielę na ul. Sieradzkiej miejski monitoring uchwycił mieszkańca Piotrkowa w bluzie z napisem odwołującym się do amerykańskiej agencji kosmicznej. Choć prawdopodobnie nie jest związany z NASA, to jednak postanowił w sposób szczególny zaznaczyć swoją obecność na piotrkowskiej Starówce.
Młodzi wandale terroryzują mieszkańców ul. Krasickiego
Mieszkańcy bloku przy Krasickiego 3 w Piotrkowie Trybunalskim, cierpią przez wybryki młodych ludzi, którzy z jednej z klatek schodowych, zrobili sobie miejsce spotkań. Uważają, że to „ich winkiel” i czują się totalnie bezkarni – dopuszczają się aktów wandalizmu, niszczą budynek i jego wyposażenie, a samych lokatorów lekceważą, straszą i śmieją się im w twarz. O problemie informowane były już niejednokrotnie policja, straż miejska oraz administracja, ale wszyscy są bezradni wobec zuchwałej młodzieży.
Biuro posła Wojciechowskiego opluwane przez wandali
Piotrkowskie biuro poselskie posła PiS Grzegorza Wojciechowskiego stało się obiektem ataku wandali, którzy od ponad roku notorycznie opluwają budynek. O sprawie informowało w czwartek Radio Strefa FM.
Uliczna demolka w Boże Narodzenie
Grupę pijanych mężczyzn zatrzymali policjanci z Tomaszowa w nocy 25 grudnia. Młodzi ludzie zdemolowali metalowe kosze na śmieci. Straty zostały oszacowane na 3700 zł.
Monitoring na nic się nie zdaje. Musimy reagować!
Park linowy przy ul. Belzackiej ciągle i wciąż jest dewastowany. Ulubionym zajęciem wandali okazuje się wykręcanie metalowych nakrętek, umieszczanie napisów na poszczególnych elementach obiektu, a także wrzucanie kamieni na boisko do plażówki. Niewiele pomagają w tej sytuacji kamery monitorujące teren.
Kopali samochód, w środku były dzieci
Policjanci zatrzymali sprawców uszkodzenia samochodu. Trzech wandali kopało auto, w którym było dwoje dzieci.
Rozpoznajesz wandali, którzy zniszczyli pomnik?
Policjanci z Piotrkowa poszukują świadków zdarzenia z 1 marca, kiedy to nieznani sprawcy pomalowali sprayem pomnik w centrum miasta.
Na ścianie sklepu namalowali logo klubu sportowego
Tomaszowscy policjanci zatrzymali pięciu mieszkańców województwa mazowieckiego, którzy pomazali ścianę sklepu spożywczego.
Awantura przed sklepem. Wandale wybili szyby
Piotrkowscy policjanci, patrolując w piątek wieczorem osiedle Słowackiego, otrzymali informację o awanturujących się przed sklepem mężczyznach, którzy wybili dwie szyby wystawowe.
Komu nie podobały się drzewka?
Ile determinacji musiał wykazać wandal, który zniszczył drzewka na osiedlu Jagiellońska w Piotrkowie. Drzewka zostały starannie... upiłowane.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat