Advertisement

Artykuły do tagu: MZDiK

Awaria czasomierza na Sikorskiego
Uwaga kierowcy! Nie działa tzw. „odliczacz” sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu Sikorskiego - Armii Krajowej – Piłsudskiego. Jak długo potrwa awaria?
MZDiK finansował kampanię prezydenta?
Piotrkowska prokuratura wszczęła śledztwa z Urzędem Miasta w tle. Śledczy sprawdzą, czy kampania prezydenta miasta Krzysztofa Chojniaka była nielegalnie finansowana oraz, czy dyrektor MOK-u zawierała niekorzystne umowy dla swojej placówki.
Sprawy MOK-u i MZDiK pozostają w piotrkowskiej prokuraturze. V Wydział Śledczy Prokuratury Okręgowej w Piotrkowie będzie prowadził postępowanie przygotowawcze w sprawie dwóch zawiadomień o przestępstwie dotyczących Urzędu Miasta Piotrkowa.
Remonty dróg w 2013? Kropla w morzu potrzeb!
Nowa nawierzchnia Alei Sikorskiego, dojazd do kościoła i nowe zatoki postojowe na placu Litewskim - jak zawsze z początkiem roku informujemy naszych Czytelników, które drogi w mieście zostaną wyremontowane. W 2013 do wydania na ten cel będzie 2,78 mln zł. - To kropla w morzu potrzeb - twierdzi „radny od dziur”.
Przypominamy, że Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji w Piotrkowie z dniem 1 stycznia 2013 zmienił nazwę na Zarząd Dróg i Utrzymania Miasta w Piotrkowie.
Zapadnięty chodnik czeka na naprawę
- Wieczorem szedłem chodnikiem na ulicy Modrzewskiego. W pewnym momencie doszedłem do takiego odcinka, którym kompletnie nie dało się przejść z powodu nierówności płyt chodnikowych. Ponieważ tego dnia padał deszcz - na całej szerokości chodnika było błoto i wielkie kałuże. Aby przejść musiałem wejść na trawnik – mówi pan Krzysztof z Piotrkowa.
Kampania prezydenta finansowana przez MZDiK?
Do piotrkowskiej Prokuratury Rejonowej wpłynęły dwa zawiadomienia dotyczące instytucji miejskich.
Na piotrkowskie drogi wyjechały piaskarki
Zima powoli się rozkręca. Minusowe temperatury, śnieg i śnieg z deszczem - tak w skrócie zapowiada się pierwsza połowa grudnia.
Egipskie ciemności na Kostromskiej i Belzackiej
Na fragmentach ulic Kostromskiej i Belzackiej zapanowały... ciemności. Kilka dni temu latarnie zgasły na Belzackiej, wczoraj na Kostromskiej.
Nie mogą liczyć na pomoc od dyrektora MZDiK
Dziura na Kołłątaja to niejedyny problem mieszkańców osiedla Słowackiego Północ. Kolejnym jest zapadnięty chodnik na rogu Słowackiego i Reja.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat