Advertisement

Artykuły do tagu: rynek

Szukasz mieszkania lub domu do wynajęcia? Sprawdź co powinieneś zwrócić uwagę
Ludzie szukają mieszkania z różnych powodów. Nie zawsze mają czas na poszukiwania i analizę rynku nieruchomości, ale są sprawy o których trzeba pamiętać. Mieszkania mogą mieć różne kształty, rozmiary i ustawienia. Znalezienie idealnego mieszkania polega w dużej mierze na określeniu swoich indywidualnych potrzeb i preferencji.
Jarmark Wielkanocny już w niedzielę
Konkurs na najpiękniejszą palmę, konkursy i warsztaty dla dzieci, występy artystyczne oraz stoiska kupieckie - to atrakcje Jarmarku Wielkanocnego, który w niedzielę odbędzie się w Rynku Trybunalskim w Piotrkowie.
Powiat piotrkowski wspiera powroty na rynek pracy oraz wydłużenie aktywności zawodowej
31 marca 2022 roku Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego rozpoczął przyjmowanie wniosków w ramach naboru do nowego konkursu na projekty współfinansowane ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. Na dotacje będą mogły liczyć projekty mające na celu wdrożenie programu rehabilitacji leczniczej dla mieszkańców województwa łódzkiego. Rozstrzygnięcie konkursu planowane jest na czerwiec/lipiec 2022 r.
Jarmark wielkanocny także w Piotrkowie
Konkurs na najpiękniejszą palmę, konkursy i warsztaty dla dzieci, występy artystyczne oraz stoiska kupieckie - to atrakcje tegorocznego Jarmarku Wielkanocnego w Piotrkowie.
Odkrywamy znane i nieznane - Dawny piotrkowski Ratusz
W tej części cyklu „Odkrywamy znane i nieznane” wracamy na piotrkowski Rynek Trybunalski. To tutaj możemy obecnie oglądać fragmenty murów dawnego Ratusza, czyli siedziby Trybunału Koronnego. Choć przy odrobinie wyobraźni można zobaczyć go w całej okazałości. Wystarczy w tym celu przymknąć lekko oczy...
Setki osób przeszły w marszu milczenia ulicami Piotrkowa (zdjęcia)
Około pół tysiąca osób wzięło udział w marszu milczenia, który w niedzielę (27.02) po południu przeszedł ulicami Piotrkowa Trybunalskiego. Niemy protest rozpoczął się od odegrania hymnu Ukrainy i słów wsparcia dla mieszkających nad Strawą obywateli tego zaatakowanego kraju.
#SolidarnizUkraina. Akcja w Rynku i nabożeństwo w cerkwi.
Solidarni z Ukrainą - pod takim hasłem odbędzie się w piątek w Piotrkowi manifestacja przeciwko wojnie, która trwa u naszych wschodnich sąsiadów. Akcję solidarnościową zaplanowano w Rynku Trybunalskim.
Odbiór techniczny mieszkania - skorzystaj z pomocy profesjonalistów
Jeśli jesteś nabywcą domu lub mieszkania, podpisałeś umowę deweloperską, i proces budowlany został zakończony, prawdopodobnie dostałeś już od dewelopera informację o konieczności odbioru mieszkania. Jeśli nie jesteś przekonany do swoich umiejętności inżynieryjnych i umiejętności samodzielnego zweryfikowania niedoróbek budowlanych dewelopera, postaw na odbiór techniczny z profesjonalistą.
Przedświąteczne spotkanie na Starówce
Tradycyjne przedświąteczne spotkanie odbyło się w samym sercu piotrkowskiej Starówki, czyli w Rynku Trybunalskim. Nie zabrakło wspólnego kolędowania i życzeń.
Jarmark Bożonarodzeniowy w Rynku Trybunalskim
Naturalne wyroby prosto od rolnika, czyli chleby, sery, wędliny i kiełbasy, miody, a także rozmaite świąteczne ozdoby - wszystko to można dzisiaj kupić na Jarmarku Bożonarodzeniowym, który odbywa się w Rynku Trybunalskim.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat