Advertisement

Artykuły do tagu: rozpoczęcie

Uczniowie
Dzieci po wakacyjnej przerwie rozpoczęły nowy rok szkolny. Dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 12 w Piotrkowie to powrót do placówki po rocznej przerwie. W tym czasie szkoła przeszła gruntowną modernizację.
By Kacper znów stanął na nogi!
To ogromne szczęście, chyba nie potrafię więcej powiedzieć - tymi słowami Kacper Janiec podsumował akcję pomocy dla niego, jaka w sobotnie popołudnie została zorganizowana na boisku piotrkowskiej filii Uniwersytetu Jana Kochanowskiego.
Otworzyli sezon i wsparli Jasia z SMA
Potężny ryk silników królował w niedzielę w okolicach Centrum Handlowego Echo. To właśnie na jego terenie spotkali się motocykliści oraz ich sympatycy, aby wziąć udział w Motopikniku, którego celem było też wsparcie dla małego Jasia, zmagającego się z rdzeniowym zanikiem mięśni, czyli SMA typu 1.
Inauguracja w złotym kolorze
Pięć złotych i dwa srebrne medale to dorobek zawodniczek piotrkowskiej Akademii Tańca Sportowego "Jaskółki" podczas tanecznych zawodów w Uniejowie, które zainaugurowały sezon w rywalizacji zawodników zrzeszonych w Polskim Związku Tańca Sportowego.
Tysiące uczniów wróciło do szkoły (ZDJĘCIA)
736 pierwszoklasistów w Piotrkowie usłyszało dziś po raz pierwszy w życiu dzwonek, który od jutra będzie ich wzywał do szkolnej ławki. Dobiegł końca ulubiony czas w roku, zarówno dla dzieci, młodzieży, jak i dla dorosłych.
Pierwszoklasiści złożyli ślubowanie
Pasowanie na ucznia, ślubowanie oraz spektakl teatralny - tak wyglądał koncert „Bajkowa Pierwsza Klasa”, który dla tegorocznych pierwszoklasistów przygotował Miejski Ośrodek Kultury.
Uczniowie wracają do szkoły!
Zakończyły się wakacje i blisko 12 tys. uczniów piotrkowskich szkół rozpoczęło nowy rok szkolny. Kończy się także trwający - z krótkimi przerwami - od początku pandemii okres nauki zdalnej i młodzież od czwartku ponownie zasiądzie w szkolnych ławkach. My, 1 września odwiedziliśmy Szkołę Podstawową nr 10 przy ul. Próchnika.
Rozpoczęcie sezonu motocyklowego w Gorzkowicach
Ponad 200 motocyklistów brało udział w oficjalnym otwarciu sezonu motocyklowego w Gorzkowicach. Na tamtejszej targowicy w sobotę (27 kwietnia) zorganizowano piknik motoryzacyjny.
Rozpoczęcie roku szkolnego w powiecie
Blisko 1900 uczniów rozpoczyna 4 września naukę w pięciu szkołach, prowadzonych przez samorząd powiatu piotrkowskiego. Wśród nich jest prawie 242 pierwszoklasistów, którzy w 90 procentach wybrali kształcenie na kierunkach zawodowych.
Uczniowie rozpoczęli rok szkolny 2013/2014
Blisko 3 tysiące uczniów rozpoczęło w poniedziałek (2 września) rok szkolny 2013/2014.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat