Artykuły do tagu: festyn

Kino, dmuchańce i tatuaże. Rodzice, rezerwujcie czas dla swoich dzieci!
Na Gminny Dzień Dziecka zapraszają władze Sulejowa. Dla wszystkich dzieci przygotowane zostaną liczne atrakcje. Będzie się gdzie wyszaleć, ale również przekąsić co nieco. Wszystko to 2 czerwca na terenie skweru przy Miejskim Ośrodku Kultury, ul. Rynek 1.
MOK zaprasza na Dzień Dziecka
Dzień Dziecka tuż-tuż! Pamiętają o tym doskonale pracownicy Miejskiego Ośrodka Kultury w Piotrkowie Trybunalskim, którzy zachęcają młodych mieszkańców miasta do spędzenia tego dnia właśnie przy alei 3 Maja 12.
Big Cyc gwiazdą wieczoru na pierwszym dniu Motofestyn
Pomimo ciemnych chmur i groźby deszczu, pierwszy dzień Motofestynu w Moszczenicy zakończył się żywiołowym występem legendarnej grupy Big Cyc. Fani zespołu licznie zgromadzili się w amfiteatrze, nie zrażeni chwilową złą aurą.
VII Festyn Rodzinny na osiedlu Wyzwolenia
IX Szczep Harcerski „FLO” oraz Stowarzyszenie Przyjaciół „Mam Sąsiada” zapraszają w sobotę (25.05.2024) na VII Festyn Rodzinny z okazji Dnia Dziecka. Impreza odbędzie się na osiedlu Wyzwolenia.
Parafialny festyn na rzecz potrzebującej piotrkowianki
II Parafialny Festyn Rodzinny odbył się w sobotę na placu przy kaplicy przy ulicy Kostromskiej w Piotrkowie. Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji. Podczas wydarzenia można było wesprzeć piotrkowiankę, która potrzebuje zewnętrznej windy.
Tegoroczny Motofestyn zapowiada się przebojowo!
Zaledwie kilka dni dzieli nas od kolejnej, XII już edycji Motofestynu w Moszczenicy. Miłośnicy motoryzacji - i nie tylko - spotkają się tym razem w ostatni weekend maja (25-26.05.2024). Na terenie amfiteatru organizatorzy przygotują szereg atrakcji, a całość uświetnią występy muzycznych gwiazd. Tym razem nasz region odwiedzą zespoły Big Cyc i Farben Lehre.
Zaproszenie na Festyn Rodzinny
Prezes Wojewódzkiego Zrzeszenia LZS w Łodzi - Marek Mazur zaprasza już w najbliższą sobotę, 23 września na Festyn Rodzinny - Aktywna wieś w Gomunicach. Impreza odbędzie się pod patronatem wójta Gomunice Pawła Olejniczaka.
Rodzinny festyn w Witowie-Kolonii [zdjęcia]
Już po raz czwarty w Witowie-Kolonii zorganizowano rodzinny festyn. Impreza przyciągnęła także mieszkańców okolicznych wsi z terenu gminy Sulejów, a także Piotrkowa.
Żegnamy wakacyjne pikniki
Plac przy Mediatece 800-lecia będzie ostatnim przystankiem coczwartkowego wakacyjnego festynu rodzinnego. Zabawa rozpocznie się tradycyjnie o godzinie 15.00. Zapraszamy całe rodziny do wspólnej zabawy.
Wielki charytatywny piknik w Gorzkowicach
Mamy dla siebie czas - pod takim hasłem w Gorzkowicach odbędzie się wielki piknik charytatywny połączony z akcją profilaktyczną. Podczas imprezy zbierane będą środki na leczenie dla pani Wioli Matyjaszczyk, zmagającej się z nowotworem.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat