Advertisement

Artykuły do tagu: Uczniowie

Wojciech Dąbrowski, prezes zarządu PGE: co czwarty polski uczeń uczestniczył w kulturalnych projektach edukacyjnych wspieranych przez PGE
PGE jest jednym z największych w Polsce mecenasów kultury i sponsorów sportu. W swojej działalności sponsoringowej szczególną wagę przykłada do realizacji projektów skierowanych na rozwój i edukację dzieci, a także wsparcia społeczności lokalnych.
Remont szkoły idzie pełną parą
Trwa przebudowa Szkoły Podstawowej w Komornikach. To będzie kolejna, po Proszeniu i Goleszach Dużych, nowoczesna placówka edukacyjna w gminie Wolbórz. Plac budowy odwiedzili niedawno burmistrz Andrzej Jaros z zastępcą Dymitrem Jędryką i przewodniczący Rady Miejskiej Zbigniew Klewin.
Matematyka z Kopernikiem w Brzozie
Centrum Nauki Kopernik zawitało do szkoły podstawowej w Brzozie. Mobilna i interaktywna wystawa pod nazwą 'O matmo!' pozwala dzieciakom na naukę poprzez zabawę.
Blisko 1800 uczniów z całej Polski wzięło udział w lekcjach muzealnych w ramach konkursu „Spotkania ze sztuką”
Zakończyła się pierwsza edycja konkursu „Spotkania ze Sztuką”, którego organizatorem była Fundacja PGE. Przez 18 tygodni w 90 wycieczkach do Muzeum Narodowego w Warszawie, Krakowie oraz Lublinie wzięło udział blisko 1800 uczniów oraz ponad 200 opiekunów ze szkół podstawowych z całej Polski.
Utopili marzannę i powitali wiosnę
Dzieci ze szkół podstawowych gminy Wolbórz wraz z burmistrzem Andrzejem Jarosem pożegnały zimę. Z okazji pierwszego dnia wiosny zorganizowano w mieście tradycyjne topienie marzanny.
Zgłoś swoją miejscowość do programu Pracownie Orange. Zyskaj wsparcie w rozwoju działań lokalnych
Fundacja Orange wspiera mieszkańców mniejszych miejscowości w rozwoju lokalnych działań społecznych. Do 30 kwietnia trwa nabór zgłoszeń do nowej edycji programu Pracownie Orange. To szansa dla miejscowości do 40 tysięcy mieszkańców na zyskanie multimedialnej świetlicy wyposażonej w nowoczesny sprzęt oraz na wsparcie w jej prowadzeniu tak, aby służyła im jak najlepiej. Udział w programie jest bezpłatny.
Czyste powietrze wokół nas
Dzieci z oddziału przedszkolnego Szkoły Podstawowej im. A.F. Modrzewskiego w Trzepnicy przystąpiły do realizacji programu edukacji antytytoniowej „Czyste powietrze wokół nas”. Akcja organizowana jest przez Państwową Stację Epidemiologiczno- Sanitarną w Piotrkowie.
Poloneza czas zacząć! Jako pierwszy ZSP nr 6
Sezon studniówkowy właśnie się rozpoczął. Pierwszą szkołą średnią w Piotrkowie, która świętuje jest Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 6.
Znamy datę rozpoczęcia remontu SP12
Remont budynków Szkoły Podstawowej nr 12 coraz bliżej. Prace wystartują 21 listopada i to właśnie od tego dnia uczniowie rozpoczną naukę w wyznaczonych i przygotowanych dla nich miejscach.
Bardzo ważna chwila dla pierwszoklasistów [FOTO]
W Szkole Podstawowej nr 11 w Piotrkowie Trybunalskim odbyło się ślubowanie klas pierwszych, jedno z najważniejszych wydarzeń w kalendarzu szkolnym. W tej wyjątkowej uroczystości uczestniczyli liczni zaproszeni goście na czele z prezydentem miasta Krzysztofem Chojniakiem oraz rodzice dzieci i nauczyciele.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat