Otworzyli sezon i wsparli Jasia z SMA

Poniedziałek, 17 kwietnia 20238
Potężny ryk silników królował w niedzielę w okolicach Centrum Handlowego Echo. To właśnie na jego terenie spotkali się motocykliści oraz ich sympatycy, aby wziąć udział w Motopikniku, którego celem było też wsparcie dla małego Jasia, zmagającego się z rdzeniowym zanikiem mięśni, czyli SMA typu 1.

Ładuję galerię...

Jaś potrzebuje ponad 10 mln zł. Połączyliśmy więc piknik charytatywny z rozpoczęciem sezonu motocyklowego i aut zabytkowych. Przyjechało do nas mnóstwo grup z Piotrkowa i okolic, ale też z dalszych zakątków, jak Sieradz, Skierniewice, Warszawa. Część naszych gości robi sobie u nas przystanek w podróży do swoich celów. Niektórzy jadą do Częstochowy, gdzie dzisiaj też startuje sezon. Jest też piknik, dobra zabawa, tańce, a to wszystko w szczytnym celu - mówi Dariusz Cecotka, prezes stowarzyszenia Help PT.

W imprezie udział wzięło przeszło 300 motocyklistów, a także zdecydowanie więcej mieszkańców Piotrkowa i regionu. Ochotnicy mogli skorzystać z ekstremalnej jazdy po specjalnie przygotowanym torze. 


A każdy kto także chciałby wesprzeć Jasia, może odwiedzić stronę zbiórki.

 

POLECAMY


Zainteresował temat?

2

0


Komentarze (8)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

.... ~.... (Gość)17.04.2023 14:49

Nie dosc,ze wieczorami i noca wariaci(czytaj fani motoryzacji) szaleja tam na parkingu to jeszcze wiekszosc niedzieli zatruwaja.Mam nadzieje,ze chociaz duzo pieniedzy zebrali dla dziecka.Zaglosuje na kandydata na prezydenta,ktory zabroni robienia w tym miejscu rykowiska.

112


go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)17.04.2023 17:45

Założę się że żaden motocyklista nie odważy się przejechać ulicą scaleniową

40


Wiesiek ~Wiesiek (Gość)17.04.2023 14:16

Można było to zrobić mniej ostentacyjniej,
Komuś pomagają, a zwierzęta cierpią
ale to teraz takie happy

82


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat