Artykuły do tagu: sezon

QUIZ o modzie wiosennej! Sprawdź się i zobacz czy jesteś na bieżąco z modowymi trendami!
Witajcie w świecie mody! Sezon wiosenny jest już z nami, więc czas sprawdzić, czy jesteście gotowi na najnowsze trendy! Przygotowaliśmy dla Was interaktywny quiz, abyście mogli przetestować swoją wiedzę na temat tego, co będzie modne w nadchodzących miesiącach. Moda rozwija się w zastraszająco szybkim tempie i każdy chce znać obecne trendy - ten quiz pozwoli Ci sprawdzić swoją wiedzę i przy okazji dzięki niemu dowiesz się wielu nowych rzeczy. Zaczynamy!
Wierzejskie Morsy zainaugurowały kolejny sezon
Oficjalny pomiar temperatury wody wskazał 10,5 stopnia Celsjusza, więc można było zainaugurować kolejny sezon morsowania. W sobotę Wierzejskie Morsy rozpoczęły na piotrkowskim Słoneczku już szósty sezon wspólnych zimnych kąpieli.
Startuje Siatkarska Liga Szóstek
Maraton ligowy czas zacząć. Pierwsza kolejka Siatkarskiej Ligi Szóstek to zawsze wiele pytań. Jak poszczególne drużyny przepracowały okres przygotowawczy? Jakie przeprowadziły transfery? Część odpowiedzi poznamy już w najbliższy weekend.
Zakończenie sezonu motocyklowego w Piotrkowie
Motocykliści kończą sezon. Już w niedzielę (08.10) na parkingu przy Amfiteatrze Miejskim w Piotrkowie odbędzie się impreza, na której miłośnicy jednośladów, będą mogli spotkać się i wspólnie symbolicznie zamknąć tegoroczny sezon.
Przygotowania Piotrcovii na ostatniej prostej
Piotrcovię dzielą już tylko dni od inauguracji nowego sezonu Orlen Superligi. Sprawdziliśmy, jak wyglądały ostatnie tygodnie przygotowań w wykonaniu podopiecznych Agaty Cecotki.
Wystartował nowy sezon Giełdy Staroci
W niedzielę odbyła się pierwsza w tym roku Piotrkowska Giełda Staroci. Wydarzenie organizowane przez Muzeum oraz Klub Kolekcjonerów po raz kolejny przyciągnęło fanów przedmiotów "z duszą".
By Kacper znów stanął na nogi!
To ogromne szczęście, chyba nie potrafię więcej powiedzieć - tymi słowami Kacper Janiec podsumował akcję pomocy dla niego, jaka w sobotnie popołudnie została zorganizowana na boisku piotrkowskiej filii Uniwersytetu Jana Kochanowskiego.
Otworzyli sezon i wsparli Jasia z SMA
Potężny ryk silników królował w niedzielę w okolicach Centrum Handlowego Echo. To właśnie na jego terenie spotkali się motocykliści oraz ich sympatycy, aby wziąć udział w Motopikniku, którego celem było też wsparcie dla małego Jasia, zmagającego się z rdzeniowym zanikiem mięśni, czyli SMA typu 1.
Otwarcie letniego sezonu jeździeckiego
Stado Ogierów w Bogusławicach zaprasza na otwarcie letniego sezonu jeździeckiego. W najbliższy weekend odbędą się Zawody Ogólnopolskie, Regionalne i Towarzyskie w skokach przez przeszkody, eliminacja do Polskiej Ligi Jeździeckiej.
Wierzejskie Morsy zakończyły sezon
Sezon na kąpiele w lodowatej wodzie został oficjalnie zakończony przez grupę Wierzejskie Morsy. W niedzielne popołudnie członkowie tego klubu spotkali się na piotrkowskim Słoneczku, aby po raz ostatni w tym sezonie wspólnie morsować.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat