Advertisement

Artykuły do tagu: IIILO

Piotrkowianki powalczą o mistrzostwo Polski w tenisie stołowym
Reprezentantki III LO w Piotrkowie Trybunalskim - Karolina Dukowska i Karina Kuwerska zajęły drugie miejsce podczas wojewódzkiego finału Licealiady w tenisie stołowym dziewcząt, który odbył się w Rawie Mazowieckiej. Piotrkowianki awansowały do finału ogólnopolskiego.
Uczeń III LO w Piotrkowie stypendystą SPS
Eryk Zywert z klasy III b III Liceum Ogólnokształcącego w Piotrkowie otrzymał stypendium Łódzkiego Stowarzyszenia Pomocy Szkole za wybitne osiągnięcia w nauce, nieprzeciętne zdolności i rozwój własnych zainteresowań.
III LO kusi gimnazjalistów
Mogą pochwalić się coraz lepszymi wynikami maturalnymi, mają finalistów ogólnopolskich olimpiad, dobrą bazę sportową (nowe boisko), a dziś kusili ciastem, kiełbaskami z grilla i doskonałą atmosferę. Drzwi Otwarte zorganizowało w sobotę III Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego w Piotrkowie.
Dzień Otwarty w III Liceum Ogólnokształcącym
W sobotę 21 kwietnia w godzinach 9.00-13.00 III Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza wszystkich gimnazjalistów na Dzień Otwartych Drzwi.
06.06.2017 09:32
Nowi-starzy dyrektorzy
Trzej dotychczasowi dyrektorzy piotrkowskich szkół pozostaną na swoich stanowiskach. Komisje konkursowe zdecydowały, że II LO nadal kierować będzie Bożena Janowska, III LO - Joanna Księżopolska-Szulc, a Szkołą Podstawową nr 11 Teresa Marczak.
Uczeń III LO w Piotrkowie laureatem
Zdolną mamy młodzież w Piotrkowie. Kolejny sukces jednego z licealistów tym razem III Liceum Ogólnokształcącego. Eryk Zywert, uczeń klasy 1b, przygotował nietuzinkową pracę, docenioną przez jury konkursu "Cyfrowa RP" tytułem laureata.
Uczeń III LO w finale Olimpiady Filozoficznej
Eryk Zywert - uczeń klasy IB w III Liceum Ogólnokształcącym im. Juliusza Słowackiego - zakwalifikował się do finału XXIX Olimpiady Filozoficznej. Eryk znalazł się w gronie 132 najlepszych uczniów w Polsce.
Nowe technologie, media i komunikacja społeczna w III LO
W III Liceum Ogólnokształcącym w Piotrkowie powstanie klasa o profilu "Nowe technologie, media i komunikacja społeczna". Klasa ma zachować podstawę nauczania - nacisk zostanie położony przede wszystkim na język polski, angielski i wiedzę o społeczeństwie.
Sukces uczennic z III LO w Piotrkowie
Uczennice III LO w Piotrkowie zajęły drugie miejsce w mistrzostwach województwa łódzkiego w tenisie stołowym.
III LO otwiera drzwi dla gimnazjalistów
O 11:00 w III LO im. Juliusza Słowackiego w Piotrkowie Trybunalskim rozpoczął się Dzień Otwartych Drzwi. Na potencjalnych nowych uczniów czekają konkursy, warsztaty, pokazy czy poczęstunek.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat