Advertisement

Artykuły do tagu: prędkość

„Jeżdżę szybko, ale bezpiecznie...” czyli o złudnym poczuciu kontroli
Wielu kierujących zatrzymywanych za znaczne przekroczenie prędkości uważa się (pomimo wyraźnego naruszania przepisów ruchu drogowego) za bezpiecznych kierowców.
Pędził 165 km/h w terenie zabudowanym
165 kilometrów na godzinę w terenie zabudowanym pędził samochodem mieszkaniec gminy Zelów. Policjanci ukarali pirata mandatem, nałożyli na niego punkty karne i zatrzymali prawo jazdy.
Prawie 10 tysięcy osób straciło prawo jazdy na 3 miesiące
Za przekroczeniem dozwolonej prędkości o więcej niż 50 km/h na obszarze zabudowanym prawo jazdy na 3 miesiące straciło już 9 549 kierowców, a za tzw. przeludnienie 153 osoby.
Trzech piratów drogowych straciło prawa jazdy
Trzech kierowców (dwóch z powiatu piotrkowskiego), którzy przekroczyli prędkość w obszarze zabudowanym o więcej niż 50 kilometrów na godzinę, zatrzymali minionej doby na drogach powiatu bełchatowskiego policjanci. Wszyscy zostali ukarani mandatami i stracili prawa jazdy na 3 miesiące.
W terenie zabudowanym jechał 116 km/h. Stracił prawo jazdy na 3 miesiące
Kierowca mazdy, który w terenie zabudowanym pędził 116 km/h, stracił prawo jazdy na najbliższe trzy miesiące.
61 kierowców dostało mandaty
We wtorek (od 6.00 do 22.00) policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie prowadzili akcję „Prędkość”. Skontrolowali 72 samochody.
Kierowcy po piotrkowskich ulicach jeżdżą wolniej
Kierowcy po piotrkowskich ulicach jeżdżą wolniej - takie wnioski wyciągnęła Straż Miejska.
Rekordzista na drodze - jechał 227 km/h
21 marca 2014 roku od wczesnych godzin rannych policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie Trybunalskim prowadzili działania w ramach ogólnopolskiej akcji PRĘDKOŚĆ.
Aż 72 mandaty na kierowców przekraczających prędkość oraz 15 dla tych, którzy nie zapinają pasów, nałożyli piotrkowscy policjanci podczas ogólnopolskiej akcji "Prędkość". Funkcjonariusze prowadzili wzmożone patrole newralgicznych dróg miasta, ale można ich było także spotkać na S8, DK 12 oraz na autostradzie A1.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat