Advertisement

Artykuły do tagu: motocykl

Wyprzedzając potrącił motocyklistkę
Kierowca mercedesa potrącił motocyklistkę w czasie wyprzedzania. Do wypadku doszło na drodze relacji Kurnos Pierwszy - Nowy Świat w powiecie bełchatowskim. Poszkodowana trafiła do szpitala.
Kolejne zdarzenie na drogach Piotrkowa
Do kolejnego w ten weekend zdarzenia drogowego doszło około godziny 15. w sobotę.
Tragiczny wypadek motocyklisty
Na wiadukcie nad ekspresową "ósemką" rozbił się motocykl marki Honda. Kierujący jednośladem nie przeżył wypadku. Do zdarzenia doszło w okolicach miejscowości Bąkowiec pod Piotrkowem.
Najlepsza kurtka motocyklowa turystyczna – ranking najlepszych modeli na każdą pogodę!
Kiedy wyruszasz w dłuższą trasę na dwóch kółkach, niezmiernie istotny jest wybór odzieży. Kurtka motocyklowa nie tylko zapewnia odpowiedni komfort termiczny oraz ochronę przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Stanowi również zabezpieczenie na wypadek upadku. Podpowiadamy co warto mieć na uwadze przy zakupie kurtki turystycznej.
By Kacper znów stanął na nogi!
To ogromne szczęście, chyba nie potrafię więcej powiedzieć - tymi słowami Kacper Janiec podsumował akcję pomocy dla niego, jaka w sobotnie popołudnie została zorganizowana na boisku piotrkowskiej filii Uniwersytetu Jana Kochanowskiego.
Chcą pomóc Kacprowi stanąć na nogi
Zorganizują akcję, by wesprzeć Kacpra, który uległ wypadkowi. Już teraz Klub Motocyklowy Quo Vadis, piotrkowska filia UJK i Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Piotrkowie wraz z osiedlem "Południe" zapraszają wszystkich miłośników jednośladów z Piotrkowa i okolic na imprezę inaugurującą sezon motocyklowy, podczas której będzie można wesprzeć absolwenta "Piomy".
Otworzyli sezon i wsparli Jasia z SMA
Potężny ryk silników królował w niedzielę w okolicach Centrum Handlowego Echo. To właśnie na jego terenie spotkali się motocykliści oraz ich sympatycy, aby wziąć udział w Motopikniku, którego celem było też wsparcie dla małego Jasia, zmagającego się z rdzeniowym zanikiem mięśni, czyli SMA typu 1.
Ryk silników wybrzmi, by pomóc Jasiowi
Inauguracja sezonu motocyklowego połączona z akcją charytatywną dla małego Jasia, zmagającego się z rdzeniowym zanikiem mięśni, znanym też jako SMA-1, odbędzie się w niedzielę (16.04.2023) na terenie CH Echo w Piotrkowie Trybunalskim. Organizatorzy zapewniają, że każdy znajdzie dla siebie ciekawe atrakcję i apelują o wsparcie zbiórki pieniędzy na najdroższy lek świata.
Motocykliści rozpoczną sezon. Pomogą Kacprowi
Już dziś organizatorzy imprezy zapraszają wszystkich miłośników jednośladów z Piotrkowa i okolic na imprezę, która rozpocznie sezon motocyklowy i jednocześnie wesprze Kacpra.
Bez uprawnień, ale z dużą prędkością
Jazda w obszarze zabudowanym z prędkością 118 km/h, wyprzedzanie w miejscu niedozwolonym i brak uprawnień do kierowania jednośladem - to wszystkie wyczyny 27-latka, którego w niedzielę w zatrzymała policyjna grupa SPEED.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat