Artykuły do tagu: prędkość

126 km/h w terenie zabudowanym. Wysoki mandat i 15 punktów karnych dla motocyklisty
Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego piotrkowskiej jednostki zatrzymali do kontroli kierującego motocyklem. 45-letni bełchatowianin w obszarze zabudowanym pędził z prędkością 126 km/h. Za popełnione wykroczenie otrzymał wysoki mandat oraz 15 punktów karnych.
Więcej policji na drogach
17 maja 2024 roku, policja w województwie łódzkim będzie przeprowadzała wzmożone kontrole prędkości. Akcja będzie częścią ogólnopolskich działań ukierunkowanych na walkę z „piratami drogowymi”.
Dzisiaj więcej patroli na drogach
W piątek (19.04.2024) policja prowadzi akcję „Prędkość”, których celem jest egzekwowanie od kierujących pojazdami przestrzegania ograniczeń prędkości. Działania mają charakter międzynarodowy i są koordynowane przez Europejską Organizację Policji Ruchu Drogowego ROADPOL.
Podróż zakończył na płocie
Zbyt szybka jazda często bywa powodem drogowych problemów. Tak było także w przypadku zdarzenia drogowego, do którego doszło w Kolonii Żuchowice (gm. Gorzkowice). Na szczęście kierowcy nic się nie stało.
Brawura w terenie zabudowanym okazała się kosztowna
,,Pirat drogowy”, który przekroczył dozwoloną prędkość w terenie zabudowanym o 90 km/h przekonał się ,,na własnej skórze” z jakimi konsekwencjami może spotkać się brawurowa i nieodpowiedzialna jazda.
Zamiast mandatu, pouczenie i serduszko. Na taki finał kontroli drogowej mogą liczyć dzisiaj niektórzy kierowcy w związku z walentynkami.
Uciekał z prędkością 160 km/h. 35-latek był poszukiwany
Policjanci z radomszczańskiej drogówki prowadzili pościg za samochodem, którego kierujący nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Jak się okazało, mężczyzna miał sporo na sumieniu.
Pędził 131 km/h w terenie zabudowanym
Nieodpowiedzialny kierowca, który przekroczył w terenie zabudowanym dozwoloną prędkość aż o 81 km/h, stracił prawo jazdy na 3 miesiące. Policjanci zatrzymali go na terenie powiatu opoczyńskiego i ukarali mandatem karnym w wysokości 2500 zł, a na jego konto trafiło 15 punktów.
Jechał za szybko... o 72 km/h
Kierowca audi jechał drogą ekspresową S8 z prędkością 192 km/h. Za przekroczenie prędkości o ponad 70 km na godzinę otrzymał wysoki mandat, a to nie jedyne wykroczenia ujawnione przez piotrkowskich policjantów.
15.11.2023 11:52
Posypały się mandaty
Piotrkowscy policjanci w ramach działań na drogach miasta i powiatu przeprowadzili działania „Prędkość”. Jak podkreślają, reagowanie na przekraczanie przez kierowców prędkości, również w rejonie przejść dla pieszych, ma na celu poprawę bezpieczeństwa na lokalnych drogach.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat