Podróż zakończył na płocie

Region Sobota, 02 marca 20247
Zbyt szybka jazda często bywa powodem drogowych problemów. Tak było także w przypadku zdarzenia drogowego, do którego doszło w Kolonii Żuchowice (gm. Gorzkowice). Na szczęście kierowcy nic się nie stało.

Ładuję galerię...

To już kolejne niebezpieczne zdarzenie, do którego doszło w sobotę na drogach naszego regionu. Ze wsparciem w tym przypadku pospieszyli strażacy ochotnicy z KSRG OSP Gorzkowice.

Dzisiaj o godzinie 12.31 zostaliśmy zadysponowani przez dyżurnego PSK w Piotrkowie Trybunalskim do zdarzenie drogowego w miejscowości Kolonia Żuchowice. Po dojechaniu na miejsce okazało się, że kierujący samochodem osobowym uderzył w ogrodzenie posesji. Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, kierowaniu ruchem oraz przygotowaniem jezdni do stanu umożliwiającego wznowienie ruchu - poinformowali druhowie.

 

Przyczyną zdarzenia była zbyt duża prędkość.

Z naszych ustaleń wynika, że powodem takiego rozwoju sytuacji, było niedostosowanie przez kierowcę prędkości do warunków, panujących na drodze. W zdarzeniu nie było osób poszkodowanych. Kierujący był trzeźwy - powiedział nam st. sierż. Remigiusz Pacyna z KPP w Piotrkowie Trybunalskim.

POLECAMY


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (7)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Łomatuchno ~Łomatuchno (Gość)04.03.2024 17:03

Zap...lał, to ma. Poszkodowani dostaną kasę za szkodę i wybudują sobie prawdziwe ładne ogrodzenie. Widziałem to ogrodzenie w czwartek, bo jakaś cysterna zablokowała drogę w Ochocicach. Ogrodzenie koszmar architektoniczny.

30


Anty PiS ~Anty PiS (Gość)02.03.2024 19:50

Zabierać prawojazdy i na busa niech chodzi albo rower po miedzy nogi i heja .. na stepny by się zastanowił czy warto tak jeździć.. a na drogach mimo wysokich mandatów jest coraz gorzej .. wyścigi jak na torze

110


Złomiarz ~Złomiarz (Gość)03.03.2024 09:46

Da się to jeszcze wyklepać?

40


Hihihihi ~Hihihihi (Gość)02.03.2024 22:28

Wow, silnik mu uciekł

80


go?ć_epi ~go?ć_epi (Gość)02.03.2024 19:43

I znów seat, same wariaty.

60


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat