Advertisement

Artykuły do tagu: bezpieczeństwo

Potrącenie 16-latki w Piotrkowie. Ustalono kierowcę
Policjanci ustalili, kto prowadził samochód uczestniczący we wtorkowym wypadku na ulicy Słowackiego w Piotrkowie. Na pasach przy pętli autobusowej doszło do potrącenia 16-latki. Funkcjonariuszom pomogły informacje od świadków tego zdarzenia.
O krok od dramatu na pasach
Niewiele brakowało, a samochód potrąciłby pieszą prowadzącą wózek dziecięcy. Kobieta jadąca kią nie ustąpiła pierwszeństwa przechodzącym przez pasy. Gdyby nie szybka i zdecydowana reakcja pieszej, doszłoby do tragedii.
Fala fałszywych alarmów
Do wielu urzędów w kraju wysłano dzisiaj wiadomości o podłożeniu niebezpiecznych pakunków z gazem sarin. Takie wiadomości trafiły między innymi do Urzędu Miasta w Piotrkowie oraz biura poselskiego Anny Milczanowskiej i Urzędu Miasta w Radomsku.
Budowa autostrady A1 oficjalnie zakończona
Premier Mateusz Morawiecki wziął udział w konferencji prasowej, dotyczącej ukończenia w kraju budowy autostrady A1, którą zorganizowano w Kamieńsku.
23.04.2023 13:57
Kiedy to się zawali?
Ulica Garbarska w Piotrkowie, a na niej jeden z najbardziej zniszczonych budynków w mieście. Patrząc na niego można zapytać nie „czy”, ale „kiedy” zawali się prosto na chodnik i ulicę.
Pułapka? Kto zawiesił żyłkę na ścieżce przy Bugaju?
Do bardzo niebezpiecznej sytuacji doszło w bliskiej okolicy jeziora Bugaj w Piotrkowie. Ktoś rozwiesił napiętą żyłkę wędkarską nad ścieżką wiodącą tuż przy zbiorniku. Choć to wydeptana w ziemi droga to poruszają się tamtędy zarówno piesi, jak i rowerzyści. Nieodpowiedzialne zachowanie mogło spowodować uszczerbek na zdrowiu, a nawet przyczynić się do czyjejś śmierci.
Zabezpiecz swoją działkę przed włamaniem
Wiosna to czas kiedy chętnie przebywamy na świeżym powietrzu. Dla właścicieli ogródków działkowych czy działek rekreacyjnych to również czas wzmożonych prac ogrodowych. Dlatego odpowiednio zadbajmy o to, aby prace te odbyły się bez problemów i zbędnych strat.
Pomogli seniorce dotrzeć do domu
Dyżurny piotrkowskiej komendy policji otrzymał zgłoszenie o kobiecie, która miała mieć problem z poruszaniem się. We wskazane miejsce wysłał partol, który zastał tam opisywaną 83-latkę. Mundurowi zajęli się seniorką i przekazali pod opiekę najbliższych.
Tragiczny wypadek na quadzie
Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku drogowego w miejscowości Jawor, na terenie powiatu bełchatowskiego. W wyniku tego zdarzenia śmierć na miejscu poniósł 48-letni kierowca quada.
O bezpieczeństwie w Akademii Malucha
Rozmowa o zasadach bezpieczeństwa była najważniejszym elementem wizyty piotrkowskich policjantów w Akademii Malucha. Był to kolejne spotkane organizowane przez funkcjonariuszy w placówkach oświatowych i wychowawczych.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat