Advertisement

Artykuły do tagu: Polska

Przeczytaj książkę, a dostaniesz drzewko
Do udziału w ciekawej akcji promującej ekologię i czytelnictwo zachęcają w Aleksandrowie. 11 maja odbędzie się tam akcja "Drzewko za czytanie".
Jak obchodzimy Święto Flagi RP?
2 maja jest w Polsce obchodzony jako Święto Flagi Rzeczpospolitej Polskiej. Po raz pierwszy takie święto ogłoszono na dzień po wstąpieniu Polski do Unii Europejskiej, czyli w 2004 roku. Ma ono upamiętniać m.in. wywieszenie polskiej flagi na berlińskim Reichstagu, które miało miejsce 2 maja 1945 roku. Ale to nie jedyny argument, by świętować 2 maja.
Polsko-duńskie forum rolnicze w Proszeniu
Forum rolnicze powiatu piotrkowskiego odbyło się w Hotelu Górskim w Proszeniu. Dwudniowe wydarzenie poświęcone było polsko-duńskiej współpracy w zakresie hodowli trzody chlewnej i innowacyjnego rolnictwa.
Dlaczego warto wdrażać płatności bezgotówkowe?
Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa przedsiębiorcy ewidencjonujący sprzedaż za pomocą kas fiskalnych mają obowiązek zapewnić swoim klientom płatności bezgotówkowe. Warto jednak pamiętać, że ich wprowadzenie to nie tylko sposób na uniknięcie kary, ale też niemałe korzyści dla samego przedsiębiorstwa. Sprawdź, dlaczego warto się na nie zdecydować i jak wybrać terminal płatniczy odpowiedni dla Twojej branży.
160 lat od powstania styczniowego
"160 lat od powstania styczniowego" to tytuł spotkania z Tomaszem Łysiakiem, które zorganizował Klub Gazety Polskiej w Piotrkowie.
Przyjdź, by podziwiać uroki Polski
Podziękowania, gratulacje i oczywiście sztuka fotografii w roli głównej, tak było w Ośrodku Edukacji Artystycznej MOK. Wszystko to za sprawą wystawy fotograficznej pt. "Uroki Polski w obiektywie" uczestników Klubu Seniora oraz młodzieży uczęszczającej na warsztaty fotograficzne do OEA.
Szkoleniowiec Piotrkowianina poprowadzi reprezentację Polski
Bartosz Jurecki, szkoleniowiec Piotrkowianina, w marcowych meczach kwalifikacji do Euro 2024 poprowadzi reprezentację Polski piłkarzy ręcznych. Tak decyzję podjął Związek Piłki Ręcznej w Polsce.
Sejm uchwalił nowelizację ustawy ograniczającą podwyżki cen ciepła
Sejm uchwalił w czwartek nowelizację ustawy wprowadzającą mechanizm ograniczenia wzrostu cen dla odbiorców ciepła do 40 proc. Teraz ustawa trafi do dalszych prac w Senacie.
Polsko-ukraińska integracja w Mediatece
Bezpłatne warsztaty familijne "Wznosimy mosty" to projekt, do udziału w którym zaprasza Miejska Biblioteka Publiczna w Piotrkowie Trybunalskim. Na czym będzie polegał?
Lider PSL w Piotrkowie przekonywał do
Władysław Kosiniak-Kamysz, prezes Polskiego Stronnictwa Ludowego, przyjechał we wtorkowe popołudnie do Piotrkowa Trybunalskiego. Wizyta miała na celu przedstawienie założeń programowych partii w tegorocznych wyborach.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat