Artykuły do tagu: Polska

Szymon Hołownia przekazał flagi harcerzom z Zarzęcina
Marszałek Sejmu Szymon Hołownia przekazał harcerzom obozującym w Zarzęcinie nad Zalewem Sulejowskim flagi państwowe, które mają symbolizować pojednanie i współpracę. W wydarzeniu udział brała harcerka, a jednocześnie Wiceministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej - Katarzyna Nowakowska.
Awans do półfinału po prawdziwym dreszczowcu
Emocje do samego końca i "zwycięski remis". Mecz akademickich Mistrzostw Świata między Polską a Holandią zakończył się rezultatem 33:33. To dało naszym awans do półfinału imprezy.
Zwycięska ścieżka utrzymana
Dwa mecze i dwa zwycięstwa. To bilans żeńskiej reprezentacji Polski w Akademickich Mistrzostwach Świata, które odbywają się w Hiszpanii. We wczorajszym meczu z Czechami Polki wygrały 30:28. To było kolejne spotkanie w którym dobrze zaprezentowały się szczypiornistki Piotrcovii oraz te pochodzące z Piotrkowa Trybunalskiego.
Ruszyła Strefa Kibica na Dniach Miasta Piotrkowa Trybunalskiego 2024. Emocje na Meczu Polska - Holandia. Tak piotrkowianie zareagowali na gol Polaków!
W ramach obchodów Dni Miasta Piotrkowa Trybunalskiego 2024, organizatorzy przygotowali wyjątkową atrakcję dla fanów piłki nożnej – strefę kibica, która jest niezwykle interesująca dla wszystkich miłośników sportowych emocji. To nietuzinkowe wydarzenie odbywało się pod sceną główną zlokalizowaną na placu Kościuszki.
Koncerty na Dni Miasta 2024. Wystąpili m.in. Antony Esca, Mr. Polska czy Hirek Wrona. Tak bawili się Piotrkowianie! Pierwszy dzień miejskiej imprezy za nami
Na muzycznej scenie Dni Miasta Piotrkowa Trybunalskiego zlokalizowanej na placu Kościuszki od godziny 16:30 w sobotę (15.06.2024) gwiazdy muzyki dawały popisowe koncerty. Heavy metalowy zespół Laggard z Piotrkowa rozpoczął muzyczną fiestę. Subterfuge oczarował gości niecodziennym wizerunkiem scenicznym oraz ciężkim brzmieniem. Antony Esca rozkręcił imprezę swoimi świeżymi hitami. Gwiazdą wieczoru był Mr. Polska, do jego przeboju "Złote Tarasy" bawiły się tłumy zgromadzonych. Na koniec imprezę taneczną specjalnie dla piotrkowian poprowadził Hirek Wrona.
Biuro wiceminister Katarzyny Nowakowskiej w Piotrkowie już otwarte
Na finiszu kampanii wyborczej do Parlamentu Europejskiego politycy zabiegają o głosy piotrkowian. Katarzyna Nowakowska z Trzeciej Drogi zorganizowała konferencję prasową na której mówiła m.in. o bezpieczeństwie Polaków, o które trzeba zabiegać w Unii Europejskiej.
Dzisiaj więcej patroli na drogach
W piątek (19.04.2024) policja prowadzi akcję „Prędkość”, których celem jest egzekwowanie od kierujących pojazdami przestrzegania ograniczeń prędkości. Działania mają charakter międzynarodowy i są koordynowane przez Europejską Organizację Policji Ruchu Drogowego ROADPOL.
“Protest Wolnych Polaków” w Piotrkowie
"Ruda Wrona Orła nie pokona!". Późnym popołudniem, w strugach deszczu, kilkaset osób skandowało antyrządowe hasła i demonstrowało swoje niezadowolenie. Sobotni protest na placu Kościuszki, zorganizował Klub Gazety Polskiej w Piotrkowie Trybunalskim.
Spotkanie z Sakiewiczem u Bernardynów. Czy kościół to miejsce na politykę?
W poniedziałek wieczorem w sali oratorium klasztoru zakonie oo. Bernardynów odbyło się spotkanie z redaktorem naczelnym TV Republika i Gazety Polskiej - Tomaszem Sakiewiczem. Wydarzenie wzbudziło kontrowersje i wywołało falę pytań, czy kościół jest miejscem na wydarzenia polityczne.
Kurier Polska Irlandia - profesjonalny transport paczek
Usługi kurierskie polegające na transporcie przesyłek między Polską a Irlandią cieszą się od lat wielką popularnością. Jeśli szukasz międzynarodowej firmy specjalizującej się w dostarczaniu paczek klientów indywidualnych, jak i firm, sprawdź naszą ofertę.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat