Artykuły do tagu: Orange

Rejestracja numeru na kartę – poradnik Orange
Rejestracja numeru Orange jest niezbędna, jeśli chcesz móc z niego korzystać. Bez tego, zakupiony starter będzie nieważny. Istnieje kilka sposobów na rejestrację numeru, by cieszyć się nim bez żadnych przeszkód. Możesz to zrobić, odwiedzając odpowiednie punkty albo postawić na opcję rejestracji SIM z Orange przez internet. Z tego poradnika dowiesz się, jak dokładnie zarejestrować kartę SIM z Orange oraz w jakich konkretnie miejscach możesz to zrobić.
Jak działa rozliczanie energii z  Fotowoltaiką od Orange Energia?
Standardowy, opisany w ustawie OZE, model rozliczania energii z fotowoltaiki, czyli tak zwany net-billing, często może nie być korzystny dla właściciela domowej instalacji PV. Na rynku są jednak dostępne również inne możliwości – takie jak choćby oferta Orange Energia Net-billing 1:1. Sprawdź, jak działa to rozwiązanie i dlaczego warto postawić na Fotowoltaikę od Orange Energia.
Jak najszybciej doładować konto w Orange?
Jeśli cenisz sobie swój czas i nie chcesz tracić go na to, by zasilić swój telefon w sklepie, na stacji czy innych punktach stacjonarnych – wybierz szybszy sposób. Doładowanie konta w Orange możesz wykonać bez wychodzenia z domu i bez zbędnych formalności. Jedyne, czego potrzebujesz, to dostęp do internetu oraz elektronicznych usług bankowych, np. BLIK-a czy karty płatniczej. Jak zatem najszybciej doładować konto w Orange? Podpowiadamy!
Czy warto samemu produkować energię z Orange Energia
W dobie rosnących cen energii elektrycznej oraz świadomości ekologicznej coraz więcej osób decyduje się na odnawialne źródła energii. Jednym z popularnych rozwiązań są panele fotowoltaiczne, które pozwalają na samodzielną produkcję energii przy wykorzystaniu energii słonecznej. W tym artykule przyjrzymy się propozycji Fotowoltaika od Orange Energia i zastanowimy się nad tym czy warto produkować własny zielony prąd.
Zgłoś swoją miejscowość do programu Pracownie Orange. Zyskaj wsparcie w rozwoju działań lokalnych
Fundacja Orange wspiera mieszkańców mniejszych miejscowości w rozwoju lokalnych działań społecznych. Do 30 kwietnia trwa nabór zgłoszeń do nowej edycji programu Pracownie Orange. To szansa dla miejscowości do 40 tysięcy mieszkańców na zyskanie multimedialnej świetlicy wyposażonej w nowoczesny sprzęt oraz na wsparcie w jej prowadzeniu tak, aby służyła im jak najlepiej. Udział w programie jest bezpłatny.
Jak mieć kilka numerów w Orange Flex?
Chcesz mieć możliwość kontrolowania wydatków kilkorga członków rodziny bądź współpracowników? W takim razie Orange Flex to oferta idealna dla Ciebie. Dzięki Strefie Kart SIM w aplikacji możesz dodać aż 5 dodatkowych numerów i w prosty sposób nimi zarządzać, w tym zmieniać pakiety.
Orange Flex ma ofertę dla firm z atrakcyjnymi promocjami
Innowacyjna sieć w aplikacji Orange Flex to też oferta dla firm z e-fakturą. Wyróżniają ją minimum formalności i brak zobowiązań, wygodne płatności i zarządzanie kontem oraz elastyczne Plany komórkowe z różnymi pakietami gigabajtów do wyboru.
Dlaczego warto przenieść numer do Orange Flex?
Orange Flex to oferta, która daje Ci pełną swobodę. Numerem zarządzasz za pomocą aplikacji i masz pełną kontrolę nad wydatkami. W każdej chwili możesz zmienić plan komórkowy, z którego korzystasz. Przenieś numer do Orange Flex i ciesz się elastyczną ofertą.
W Orange spadają ceny smartfonów
Chcesz mieć tani nowy telefon? A do tego nie płacić za niego od razu? Jeśli tak, sprawdź promocję Orange. W ofertach z abonamentem komórkowym operator ma naprawdę tanie smartfony, które kupisz na raty 0%.
Jak sprawdzić prędkość internetu – poznaj Speed Test Orange
Jest wiele stron internetowych, na których można wykonać test łącza. Dzięki Speed Test Orange w kilkadziesiąt sekund i za darmo sprawdzisz 3 najważniejsze parametry, które wpływają na prędkość internetu. Zanim jednak przeprowadzisz test prędkości, dowiedz się, co zrobić, żeby wynik był naprawdę miarodajny.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat