Advertisement

Artykuły do tagu: nauka

W Przedszkolu Samorządowym w Gorzkowicach odbyło się spotkanie z ratownikami medycznymi.
Dlaczego niemiecki? - zachęcali do nauki
Konkursy, zabawy wzbogacające słownictwo oraz poszerzające wiedzę na temat geografii i historii zachodnich sąsiadów - tak krótko można zrelacjonować akcję “Deutsch Wagen Tour” promującą naukę języka niemieckiego, w której wzięła udział również szkoła z Piotrkowa.
W Zespole Szkolno-Gimnazjalnym nr 1 w Piotrkowie odbywały się zajęcia, które miały zachęcić młodzież do nauki języka niemieckiego w ciekawy i kreatywny sposób.
Nowy rektor w Wyższej Szkole Handlowej
Wyższa Szkoła Handlowa im. Króla Stefana Batorego w Piotrkowie ma nowego rektora. Prof. Zbigniewa Koniecznego zastąpiła dr Agata Kołodziejska.
Gości z całego świata przyjmują w swoich domach
Gościli już uczniów z Peru, Armenii, Malezji, Kenii czy Dominikany. Za kilka dni do Piotrkowa przyjadą goście z Meksyku, Norwegii i Argentyny. Już po raz czwarty Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Piotrkowie bierze udział w międzynarodowym projekcie PEACE - Cross Cultural Understanding.
Dziś obchodzimy Dzień Nauczyciela, a dokładniej Dzień Edukacji Narodowej - święto wszystkich pracowników oświaty.
10.10.2010 02:34
Jak literatura inspiruje muzyków, jak muzyka wypełnia literaturę? O tym już wkrótce będzie można podyskutować także w Piotrkowie.
Region: Przyszłość z gliny i słomy
Kto z nas chciałby mieszkać w domu o ścianach z gliny i dachu ze słomy? Pewnie niewielu. Zabudowa taka nadal kojarzy się z prymitywnymi i nietrwałymi domami, w których mieszkali biedacy. To jednak stereotyp.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat